Horečka

26. září 2013 v 20:53 | Yuu |  Jednodílné - Yuu
Nebijte mě, je to příšerná kravina, je to mrvení všeho možného. :D Vzniklo to jen čistě náhodou, když jsem byla příjemně osvěžená jednou yaoi mangou. :D
Anime: Pokémon >.<
Warning: yaoi, kravina, drugs, 18+


Ash kráčel oblastí Kanto, přesněji celkem hlubokým lesem. Byl na cestě za dalším odznakem, no momentálně měl velmi silnou komplikaci. Rakeťáci mu vzali Pikachu a Down s Brokem byli ve městě, pro co šli, to už dávno z paměti vytratil.
Bezradně si povzdechl a usadil se pod strom. Co bude dělat? Má jen svůj batoh, kde má jídlo jen na dnešní večeři a jednu přikrývku.

Tím to končí. Přinutil zvednout prochřadlé tělo a jít nasbírat nějaké větve. Měl štěstí, že v tomto lese už pár týdnů nepršelo. Nasbíral poměrně hojnou hrst větviček a chřestí.
Došel zpět na plácek a pracně si rozdělal oheň. Snědl půlečku svých zásobiček, což mu teda moc energie nepřidalo. Vytáhl přikývku, opřel se o strom a přikryl se.

"Hvězdy jsou krásné," zamumlal a vyvstal mu na mysl obraz jeho soupeře Paula.
Co teď asi dělá? napadlo ho a zavřel oči. Vybavil si jeho tvář. S touto představou naštěstí pokojně usl.
Ucítil něco na sobě. Pomalu otevřel oči a uviděl svého věčného soupeře, jak se nad ním sklání. Příšerně se lekl, cukl sebou a otevřel pusu, že začne křičet, přičemž mu jí Paul okamžitě přikryl rukou.

"Někde tu pochoduje vrah," tiše oznámil a ještě v přikrývce ho odtáhl od cesty. Hodil si ho přes rameno, byl až podivně lehký, mezitím napadlo Paula, ale neměl čas se tím zabývat. Běžel, co mu nohy stačili, zatím běželi mezi keříky, které po dopadu Paulovy nohy vydávaly jen jemné šustění.
Zastavil se u vysokých keřů u opuštěného jezírka. Položil Ashe a prohlédl okolí. Vrátíl se, aby svého, nyní již bývalého, oponenta zkontroloval, co kdyby mu přece pláchnul, nechce mít na svědomí jeho vraždu.

Z toho co uviděl mu přejel mráz po zádech a na zátylku se mu naježily chloupky. Ash byl bledý a konečky prstů od zimy červené, skoro fialové. Vlasy splihlé pod čepicí. Třásl se a tiskl do přikrývky. Ovšem líčka měl zarudlá - Takže má horečku, došlo Paulovy.
Jenže co teď? Napadlo Paula. Neměl žádné léky, jedině, že by.. Ne, tu myšlenku Paul zavrhl.. Ale jak jinak pomoci bezbranému Ashovi? Počkat, bezbranému? Podivil se Paul, co mě to napadá za kraviny..,promnul si kořen nosu a sedl si poblíž Ashe. Ash se čím dál tím víc klepal a Paul bledl skoro hrůzou. Nevěděl co dělat, byl bezradný. Zkousl ret a sklopil oči. Nadopovat ho jistou, ehm, pomáhající drogou, však vy už si domyslíte v čem, je dost troufalé. Nakonec se třesoucí rukou natáhl pro láhev a nasypal tam bílý prášek. Zavřel lahev, zatřepal s ní a podal to Ashovi.

Ten s vděčným obličejem láhev vzal do rukou, ale hned ji upustil. Paul ji stihl včas chytit, než by se rozlila. Pomaličku mu to lil do úst. Na Ashe padla slabost, zavřel oči a usnul. Třeba to na něj bude fungovat jinak, zoufale si pomyslel Paul. Rozhodl se, že bude hlídat, zásadní problém byl s energií. Zásoby nebyly žádné a Ash toho také moc neměl. Po hodině zírání do blba padnul vedle Ashe a usnul..
Vzbudil ho jakýsi pohyb na něm. Otevřel oči a zúžily se mu zorničky. Obkročmo na něm seděl Ash, pohled měl zakalený a líčka pěkné zarudlá. Chvěl se. Zimnice i horečka už vlivem vnitřního tepla přešly.

Paul se vyděšeně poohlídl po něčem, co by ho mohlo zachránit, však nikde nic.
Byla blbost dávat mu prášek od tety Bonnie, také blbost to od ní brát, pomyslel si Paul.
Teta Bonnie je paní ve středním věku míchající různé bylinky. Tvoří z nich nejen léky, ale i drogy. Jemu dala s chichotem jednu drogu "za odměnu", že u ní nakupuje. Ze slušnosti ji přijal, ale neměl v plánu jí využít.
Ash zrychleně dýchal, droga už mu vesele v žilách kolovala a zrychlovala mu tep. Ve slabinách mu bouchalo a potřeboval se uvolnit, prostě chtěl.

Ani nevěděl, co se kolem něj děje, jak silný to byl oblbovák, jediné, co si přál, bylo prostě ošukat, jinak se asi zblázní.
Nevydržel to a přisál se Paulovi na rty. Co oblblý Ash nečekal bylo, že Paul na to ihned pozotivně s ještě větší chutí reagoval.
Co se to se mnou děje? pomyslel si a pomalu cítil podobný stav Ashovi.
T-Ta lahev! zděsil se. Když lahev chytl, trochu mu vykáplo na ruce. Jelikož si to nechtěl otírat do kalhot, olízl to.
Nervózně polkl, takhle si svůj první sex teda opravdu nepředstavoval.
No a co? napadlo ho najednou.
Jazyk Ashe to nevzdával a odpovídal Paulovi stejně náruživě. Mezitím se i jeho ruka vydala na průzkum, kam až může. Rozepl Paulovi knoflíčky u kalhot a zajel pod trenky. Obmotal prsty kolem ztvrdlého údu a začal pohybovat. Paul překvapeně zasténal. O to více sténal, když Ash vzal jeho úd do pusy.
Přikryl si svou pusu rukou, jelikož jeho steny byly opravdu hlasité, a při představě, že by to někdo slyšel a poznal ho, nebo Ashe..

Ovšem trocha té drogy v něm vzbuzovala chtíč po něčem víc. Zvedl něžně Ashovu hlavu a políbil ho. Mezitím hbité ruce sundaly Ashovi kalhoty a rozepli vestu a knoflíčky bílé košile.
Vysadil Ashe nad sebe a začal do něj pronikat. Normálně by se už Ash vzpouzel, ovšem nyní hodně nadrogovaný by si to užíval, i kdyby ho mlátili.
Pronikl až po kořen a mohutně zasténal. Jelikož Ash nikdy nic z mužem neměl a navíc byl tělem ještě dítě, byl dosti uzoučký.

Uvnitř se však Paul otřel o menší skulinku, která v Ashovi probudila obrovskou slast.
Sám se nadzvedl a dosedl opět. Paul začal přirážet nejprv pomalu, ale jejich těla chtěla víc, a tak museli zrychlit. Dostali na silné tempo přírazu. Při troše racionality v mozku se Paul snažil tlumit, ale šlo to dost špatně.
"Víc," zachroptěl Ash a Paul mu milerád vyhověl. Cítil ten pocit, ten, který jasně signalizoval, že brzo dojde svého uvolnění a droga konečně z těla vyprchá.

Aby si to užil i jeho drogou spoutaný uke, začal mu zpracovávat úd. Ash zvrátil hlavu dozadu. Byl to krásný pohled, Ash úplně překonán, kůže rozpálena na vysokou teplotu a sténající znemožňující rozkoší. Naklonil hlavu k jeho krku a začal ho líbat. Ucítil, jak se Ash začal chvět a do polinků se musel usmát.
Náhle se jejich těla prohla ve velké křeči, ze které se pár sekund nemohli pohnout. Paul z Ashe vystoupil a udýchaně si lehl.
Zavřel oči a snažil si uklidnit dech. Ovšem stalo se něco, co by ani v nejšílenějších představách neočekával - Ash si na něj opět sedl a měl rozkošný roztoužený pohled. "To ani omylem nestačilo," zachroptěl a kousl Paula do ušního boltce....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pilča xD Pilča xD | Web | 29. září 2013 v 11:56 | Reagovat

Nooo, v životě by mě nenapadlo, že budu číst yaoi o Ashovi, jakožto o svém oblíbenci z dětství xD
Ale musím říct, že ač to bylo rychlé, skoro až trochu uspěchané, líbilo se mi to^^ Bylo to takové dynamické, s rychlým dějovým spádem a navíc pořádné yaoi xD
Chválím, pěkná sprosťárna xD

2 Ko-chan Ko-chan | Web | 29. září 2013 v 12:47 | Reagovat

xDD Teď se stydím!
Nicméně tohle jsem psala užžž před hrooozně dlouhou dobou, měla jsem to v kompu a řekla jsem si proč to tam nedát, že? :D
A pravé yaoistky už nic neskolí. xD

3 Pilča xD Pilča xD | Web | 30. září 2013 v 21:44 | Reagovat

Přesně tak! xD
Já už četla takový věci, že jsem připravená na všechno! xD

4 Saku-chan Saku-chan | E-mail | 6. října 2013 v 23:27 | Reagovat

Aww *w* I když mám radši pár Gary x Ash, tak tohle nebylo vůbec, ale vůbec špatný! Naopak! :3

5 Ko-chan Ko-chan | Web | 7. října 2013 v 19:32 | Reagovat

Já neviděla pokemony komplet celé, takže Garyho jsem viděla jen na začátku a jednou někde v tý hordě dílů. XD
Nicméně tohle bylo sesmoleno v takové té yaoi náladě, kdy vám největší úchylárny příjdou totál v pohodě. :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama