Služka 1/2

30. září 2013 v 12:00 | Yuu a Enqila |  Jednodílné - Yuu
Tak mě jednou zas napadla blbost při pohledu na obrázek. Ale jsou tak inspirativní! T_T
Nic, co lze ode mě čekat, kravina na entou.
About it: Fairy Tail, kravina, kostýmy, náznaky shounen-ai, nemoce, rvačky=násilí....atd..atd.. :D
WARNING: Pár "žhavých" (jakože-rádoby-žhavých) scén, tzn. +15 minimálně.


V hlavní místnosti cechu Fairy Tail bylo celkem rušno. A jak pak by ne, byl pochmurný den, slunce se schovalo za prošedivělé mraky. Mise byly většinou vykonané, vždy v nový týden se daly na nástěnku nové mise, takže dnes nebylo moc co dělat. Většina cechu seděla v hlavní místnosti a popíjela a vesele hovořila, nenechali s zkazit den. Natsu seděl s Erzou, Lucy a Happym u jejich stolu a debatovali, do jaké mise by se pustili. Náhle do místnosti vešel Gray. Nikdo se moc neotáčel a když už, tak hned sklopili hlavu, když viděli, že je to jen Gray.
Natsu zvedl hlavu, zašklebil se na něj, jak kdyby mu právě ukradl lízátko, a ukázal na něj prstem."Oi Gray-chan!" oslovil ho schválně potupně. "Vsadím se, že mě nedokážeš přeprat!" křikl sebevědomě. Gray se zarazil. Pusu už měl totiž roztaženou ve slovu ahoj. Zamračil se, ale poté se ušklíbl a přiblížil se k němu. Natsu též vyrazil a narazili do sebe. Nikdo však nespadl, stále do sebe tlačili.
"A o co se chceš vsadit ohnivej magore?"
"Když tě porazím, budeš muset chodit nabalenej týden, i v tom největším vedru a nesmíš to ze sebe sundat, ledová princezno!"prohlásil sebevědomě Natsu. Všichni, kdo ho slyšeli se na ně překvapeně podívali, tzn. celý cech, to už byla sakra výzva, zvlášť pro striptéra, jakým byl Gray. Váhavě se podíval a vymýšlel něco, čím by převýšil vysoko nastavenou laťku. Náhle se mu blýsklo v očích, znamení, že pro Natsua vymyslel něco enormě trapného.
"Natsu, když ti rozbiju hubu, budeš muset chodit v ponižujícím kostýmu služky dva týdny. Navíc budeš muset otročit u mě doma. Ne a nemůžeš si vzít svoji šálu a Happy ti nebude smět pomáhat," řekl, když viděl, že se růžovlásek nadechuje. Chvilku váhal. Ale vždyť je to jen Gray, seru na to, já ho porazím! pomyslel si a s Grayem si podali ruku na znamení, že platí. Happy tam jen dal packu a prohlásil "Ai kopyto platí to," a tím se uzavřela silná sázka.
Gray i Natsu jak s raketkami v zadnicích vyrazili ven. Postavili se do bojového postoje, Natsua obalil plamen. Opět polonahého Graye zas po položení pěsti do dlani rukama nataženýma před sebe obklopil led a bílá záře vycházela zkrz prstů.
Natsu bouchl pěstmi k sobě a objevil se magický kruh. Kolem pěstí se objevil oheň. Gray na něj vyslal led, Salamander se však přes něj probagroval, ovšem tam na něj čekal další ledový útok. Poskočil dozadu a nafoukl tváře, ruce si dal před pusu a přes ně vyprskl pěknou spršku ohně. Ledová princezna to ustála tak tak. Tímto stylem to pokračovalo, vždycky jeden zablokoval útok toho druhého.
Natsu se chystal k dalšímu útoku, než ho srazilo něco prudce k zemi. Stihl se jen podívat, než si ho ke svému obličeji přitáhla Lucy, která byla rudá jak chilli paprička a nebezpečnější mód než měla naštvaná Kushina Uzumaki z ní vyzařoval na míle daleko. "Tak to jsi mi vybagroval celou ledničku a ani ses neobtěžoval nic nakoupit?" vydala varovným hlasem Lucy. "A-A-Ale Lucy já jsem-" "Ticho!" vřískla Lucy. "Donutím tě si zapamatovat, že nakupování je důležité!" zaječela a pravou ženskou silou ubohého Salamandra zřídila.
Ležel tak na zemi, všude boule, škrábance, oděrky, někde omrzliny. Vypadal, jak kdyby právě vylezl z krematoria. Gray se nakonec nadechl, vydechl a došel za Lucy. Když viděl, to co viděl, naježil se a otočil se na Lucy. "Hej, to už jsi přehnala," zavrčel a podepřel Natsua. Ten se však ze stoje zhroutil, klepaly se mu nohy. Gray si ho lépe prohlédl, něco se mu na něm nezdálo.
"Natsu," tiše vyhrkl a nakonec s úsměvným vědomím, že sázku vyhrál, i když mu při tom nechtěně pomohla Lucy, Natsua odnesl k sobě domů.
Natsu cestou omdlel, a tak to měl Gray o dost těžší.
Doma ho položil, otřel mokrým hadrem a nakonec vydesinfikoval rány a obvázal je, popřípadě dal na ně náplasti - ty dětské s různými dinosaury.
Otřel si pot z čela, když už byl Natsu ošetřen. Projistotu ho znovu prohlédl, žádné poranění nenašel. Vzpomněl si na jeho podivně zakalený pohled a sáhl mu na čelo. "Má chřipku," zamumlal, když si vzpomněl jak pokašlával a byl celkově slabý. Do vody nechal vpadnout šumivou tabletu. A za pohledu, jak ztrácí svůj tvar a barví vodu přemýšlel o tom, co dělá. Nakonec zatřepal hlavou, přikryl ho peřinou a vydal se do sprchy. Sám na sobě po nánesu vody zjistil pár zranění, a tak rychle dokončil sprchu a ještě jednou vytáhl lékárničku. Bolístky si opět přelepil náplastí s dinosaury. Podíval se na hodiny a zjistil, že je devět večer. Pokrčil rameny a začal mazat chleby, hlavně na ráno, protože to bude síla. Namazal je, dal na talíř, přikryl alobalem a zamířil si to do postýlky.
Do pěti minut spal jako špalek.

NATSU
Neklidně se převalím na posteli. Rány trochu zabolí, ale dá se to vydržet. Zase spím.
"Gray-yi," tiše zasténal jeho jméno, když mu v ústech zpracovával ztvrdlou chloubu a pokračuje dokud nepřijde růžovláskův vrchol. Ušklíbne se a hřbetem ruky si otře pusu. Svými rty vyhledá salamandrovy. Několikrát je obkrouží jazykem než ním vklouzne dovnitř. Natsu proplete prsty s vlasy na modrovláskově zátylku. Gray ho chytne pod koleny a přehodí si jeho nohy přes svá vypracovaná ramena. Namíří svůj penis na začátek vstupu. Pomaličku vnikne, aby ho neroztrhal. Zezačátku se pohybuje pomaleji, ale s postupem času jeho přirážení zrychluje.
Natsu cítí jen ohromný tlak, a tak jen pofňukává, ovšem náhle se mu neznámý pocit rozlije tělem. Cítí jak se jeho úd zas plní krví. Kdykoliv Gray cítí tento pocit. Prohne se v zádech a zasténá hlasitěji než kdy jindy....
Otevřu oči a uvidím neznámý strop. Trochu se zhrozím, ale když se rozhlédnu, můj tep se zas zklidní, jsem u Graye. P-Počkat, co tu dělám? Snažím se zvednout, ale to už mě slabiny upozorní, že bych "svého kamaráda" neměl nechat se trápit. Doufám, že nepřijde Gray, pomyslel jsem si. No, koneckonců by to bylo dost trapné a určitě by se mi smál. Namáhavě se posadím a když se podívám na svůj klín, tak Natsu-chan stále stojí. Najednou se úplně zhrozím a naježím. Já prohrál tu sázku! uvědomil jsem si a myslel jsem, že snad zdechnu. Při pomyšlení na tuto triumfální prohru Natsu-chan ulehl (konečně!). Za chvíli jsem uslyšel kroky, poté ránu a pak dost nevybravé nadávky. Nakonec se otevřely dveře a do pokoje vstoupil Gray poskakující na jedné noze. Byl zas jen v teplákách, striptér jeden. Vypadal vtipně, že jsem se neudržel a začal se řehtat na celé kolo, poté mě však přemohla bolest hlavy.

GRAY
Vzbudil jsem se, asi okolo desáté hodiny. Řekl jsem si, že bych měl jít maroda zkontrolovat. Po cestě jsem se ale vysekal o stoličku. Kurva, to je bolest! Doskákal jsem na jedné noze k Natsuovi do pokoje a jakmile mě uviděl, začal se řehtat. No, takže zas tak nemocnej není, asi, že?
Po chvilce však stichl a já mu věnoval triumfální pohled. To má za to, blbeček jeden. Podal jsem mu skleničku se šumivým práškem a čekal, až to vypije. Poté jsem to odnesl a když jsem se vrátil, zjistil jsem, že Natsu usnul.
Povzdechl jsem si, každopádně po něm svoji výhru ještě chtít nemůžu. Ale schválně nechám bordel, ať se bude muset snažit, pomyslel jsem si s ďábelským úšklebkem.
Dalších pár dní jsem si žil jak prase v žitě, a to doslova.
Jakmile se Natsu uzdravil, sehnal jsem mu kostýmek služky, nechtějte vědět u koho jsem ho našel....
"Na," s těmito slovy jsem mu podal onen potupný kostým a růžovlasý objekt se zamračil, nicméně neměl na vybranou. Ruce jsem zkřížil na hrudi a chechtal jsem se, když mě vyhodil z pokoje s tím, že mu můžu nechat alespoň trochu soukromí.
Nechal jsem dámu dámou a mezitím si vysosal kafe.
Nebavilo mě čekat, tak jsem vtrhl do SVÉHO pokoje. On se na mě pohoršeně podíval a já ztuhnul. Mým ledovým tělem, projel mráz!
Šokovaně jsem na něj hleděl a poté jsem se začal třást. Za chvíli jsem se tak nahls řehat, že kdyby Erza byla moje sousedka, mám po držce.
Pohled to byl fakt k nezaplacení, ten kostýmek a jak se snažil dát si tu maidkovskou mašli, sice byl roztomilý, ale ten neochotný výraz k popukání.
"Tak slečno, čeká vás práce," zachechtal jsem se, načež se ke měn přiblížil a nakopnul mě do mých citlivých míst. Skoro jsem brečel, ale stále se potichu uchichtával a královsky se bavil nad jeho nadávkami na mou osobu při tom úklidu.

Zvedl moje spodky a věnoval mi pohled typu "Jsi totální debil?". Mávl jsem nad tím rukou a sedl si do křesla. "No, to bude zajímavý," ušklíbl jsem se a sledoval zadek růžovlasého objektu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Saku-chan Saku-chan | E-mail | 6. října 2013 v 23:35 | Reagovat

Bože hned na začátku jsem se smála :X Ommm náplasti s dinosaury :333 Ty hlášky tam XDD Fakt jsem se bavila XD! Těším se na další díl ^w^

2 Ko-chan Ko-chan | Web | 7. října 2013 v 19:29 | Reagovat

Děkuji, to ráda slyším. (^.^)
Pokusím se to nějak sesmolit. :-D  :-D

3 Kameko Kameko | E-mail | 30. března 2016 v 16:54 | Reagovat

A pokračovanie? :-D  :-P

4 Enqila Enqila | Web | 30. března 2016 v 18:06 | Reagovat

Bohužel spoluadminka pověsila psaní na hřebík a věnuje se cosplay, škole a tak. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama