Téma týdne: Fastfoody

29. září 2013 v 23:54 | Kotone |  Výkecy
No, když už je něco jako témata týdne, mohla bych přispět "svou troškou do mlýna".


FASTFOOD

Fastfood, aneb "rychlé jídlo" je v dnešní době velmi populární. Kdo by tvrdil, že ne, ať si přijede do našeho hlavního města a podívá se do pár obchoďáků.
Jídlo tam je většinou hrozně předražené vůči tomu, že není třeba ani tak kvalitní.
Většina fastfoodů tvrdí, bůh ví jaké dobroty nám dávají, přitom to je prostě chemie na talíři.

Nejsem si jistá, zda se někdo neohradí, ale příkladem uvedu McDonald. Tam se to prostě profláklo. Komické je sledovat jejich reklamu a to, co nám poté prodavač vloží do ruky, doslova k popukání. *ironický škleb*.
Jejich "kvalitka" Cheeseburger stojí 25 Kč. Za to, že tam dají trošičku cibulky, krapet kečupu s hořčicí, tenounké masíčko do tenké houstičky, mi to přijde až nechutně moc.

Ale pozor, jejich Cheeseburger Fresh stojí už 30 Kč. A proč? Protože přidali pláteček salátu! Pozor, tento burger je tak fresh, až musí být o pět Kč dražší. :)
Je to k pláči, a ještě více, když se tam chodí mladé holky cpát, a poté si na faceboočku stěžují, jak jsou tlusté a dělají kačeří fotky. To už jsem ale vybočila krapet mimo.


Dále máme třeba KFC.
Tady v tomto případě je to celkem..nerozhodné? Jelikož se jejich sortiment točí okolo kuřat, v jistém ohledu "až tolik nezkazila". Je to to pověstné "ale". Longer = houska, strips a salát, možno být i kečup za třicet-něco (teď si nevybavím přesnou cenu). Tak tady by se hodil pohled "r u fuckin' kiddin' me?". Jinak musím uznat, že kuřátko mají dobré, ale neškodilo by, kdyby do toho B-smartu přihodili ještě jedno kuře, protože takhle vypadá, že si z lidí dělají srandu.
B-smart = be smart = buď chytrý. Chytrý člověk neplatí víc než je v rozumných mezích, do čehož B-smart celkem nezapadá..
Dinogril
Když to tak vidím na té Harfě, je to celkem zoufalé, tenhle fastfood je fakt jen tahač peněz.

BurgerKing
Celkem si kráčí zlatou střední cestou, i když někde se nebojí cenově přiostřit.


To by bylo k nejznámějším fastfoodům, nebo fastfoodům, které jsem prostě chtěla uvést. Je mi jasné, že to vypadá, jako bych byla zasedlá na McDonald, ale vím toho dost jen proto, jak jsem psala, že se to prostě profláklo. Nám prodají malé hranolky za 20 Kč a přitom mají cenu 5 Kč. -_-
No, k závěru bych chtěla říci, že lepší je zajíti si do toho Alberta, Billy, Globusu, Penny, Lidlu, Žabky, Normy, Kauflandu, či jiného diskontu poblíž vás a koupit si, když už nezdravý, nějaké brambůrky, či něco na ten způsob. Ve finále vás to vyjde levněji, máte toho více, nebude to úplná chemie na talířku a žaludek to ocení lépe.

Děkuji všem, co si toto četli a nemlátili vzteky židlí, stolama, nádobím, a vším možným.. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám zde? :3

Yes sir!
Aye sir.
Nope sir.

Komentáře

1 Pilča xD Pilča xD | Web | 30. září 2013 v 21:49 | Reagovat

Musím se přiznat, že McDonald občas navštívím^^" nejsem na to nijak hrdá, ale ani to příliš neřeším^^ Neřekla bych, že když si párkrát do roka dám zmrzku, nebo kuřecí kousky, umřu na přechemikování žaludku xD
Na druhé straně s tebou naprosto souhlasím, je to jen tahač peněz, no bohužel, takové obchody se nikdy neztratí^^"
Osobně mi přijde asi nejnormálnější BurgerKing, protože mi jejich maso i houska přijdou jakési.. živější xD

2 Ko-chan Ko-chan | Web | 1. října 2013 v 16:22 | Reagovat

Tak samozřejmě, události, jako je konec školního roku se musí oslavit. :-D
Ale pak nechápu zas lidi, kteří si naobjednají tři menu a pak si dají colu light, protože hubnou. :-D

A s tím Burger Kingem souhlasím, i když dala bych si bacha, jestliže je to jídlo...živé. :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama