Prosinec 2013

Dlouho neopětovaný cit

31. prosince 2013 v 17:02 | Nillin |  Assassin's Creed
Ehm... Tak tady je další výtvor... Vlastně je to moje úplně první yaoi, co jsem splácala před několika měsíci. Figurují v tom postavy ze hry Assassin's Creed a taky mi rozložení blogu roztrušuje rozestavění dokonale spořádané přímé řeči, tak mě za to nekamenujte, že to vypadá jak od amatéra ..:D

Pairing: Malik x Altaïr
Warning: Pitomost :D, +18

Farář

30. prosince 2013 v 4:41 | Nillin |  Moje tvorba
Přivítejme na tomto skromném plácku další dušinku, co sem bude "odkládat" své povídky. Od teď se bude psát k povídkám autor, aby se věděla, co čí je.

Warning: Znásilnění, +18

New dess! ^.^

23. prosince 2013 v 22:54 | Kotone |  Výkecy
Vánoční prázdniny, spousta spánku, laskavosti, žádné nemoci, či nechuť psát!
Meh, samozřejmě je v tom háček. Jsem nachcípaná, nic mě k psaní nenapadá, atd., atd. A navíc, uběhlo nám moc času, kdy jsem o svůj bloček nezavadila, smutné, že?

Nebudu slibovat, že se napravím, to je nemožné. Řeknu jen, že se budu snažit ze sebe vymáčknout to nejlepší a mé novoroční předsevzetí bude, se více věnovat blogu a zkvalitnit povídky.
Aby se neřeklo, že jsem strašná krkna a mluvím jen o sobě, rozhodla jsem se, že budu dělat beta-read.
Je mi poměrně jedno, zda mě tam uvedete či ne (samozřejmě, že bych chtěla nad výsost poklony, že), ale zas, kdyby se vás někdo ptal a vy byste beta-read popřeli... to bych se moc hezky netvářila. :D

No nic, kdo chce beta read, prostě mi to zašlete na mail (yomi.mei@seznam.cz), na úvodek řekněte pár hezkých slov a adresu vašeho blogu a máte to mít. :)

Jinak, jak byste si určitě nevšimli, vyměnila jsem dess, aby bylo vidět, že jsem neseděla na řiti (ale seděla).
Je moooc sugoii, a i když se někomu nelíbí, nezměním ho. :3

Zkusím zítra něco napsat, když už je ten Štědrý den....:D