Chycen při činu

27. ledna 2014 v 17:25 | Yuu a Enqila |  Happy Tree Friends
Ahojky, Yuu-chan se hlásí po delší době s menším dílkem, co vyplodila v náladě. :D
Warning: Znásilnění, trocha krve, fackování
(takhle to zní, jako kdybych si vybíjela své nálady O.o)

Vloupat se do galerie bylo pro zlodějíčka, jakým byl Schifty, hrozně moc lehké. Hezky vypnout kamery, a hlavně zabezpečení, odemknout zámek, cvak a obraz je venku. Pěkně v rukavičkách, zahalen i v obličeji tmavě zelenou maskou si to štrádoval zas ven, za peníze vytěžené z toho obrazu hodlal koupit jeho milovanému dvojčátku pěkný dárek k narozeninám.
Jeho vize byly překaženy ve chvíli, když před sebou uviděl postavu.
Zalekl se a zastavil se.
"Ale, ale, koho pak to tu máme..že by Schifty?" ozvalo se ze tmy a směrem k němu kráčela postava oděná do hnědých kalhot a zelené košile. V ruce držel už na pohled ostrý nůž.
"Flippy!" dostal ze sebe a o krok ucouvl. Věděl, že je v průseru, nejen, že ho přistihl při krádeži, ale tenhle masochista mu bude chtít určitě něco přivést.
"Nekoukej tak blbě zlodějíčku, neměl jsi sem dnes chodit," strašidelně se culil a jeho žluté oči ve tmě zářily. Schifty odložil obraz.
"Cože? Já nic neukradl...byl jsem se tu podívat na obrazy," odvětil pohotově. Flippy se nad tím musel ušklíbnout, Schifty neztrácel hlavu. Naopak Schifty panikařil a snažil se z toho vykecat, jak jen to šlo.
"Opravdu? Ve dvě ráno?" se zvednutým obočím se ho optal.
"Samozřejmě, tušil jsem, že tu na tebe narazím, chtěl jsem se tě optat na historii pár z nich, chtěl bych je totiž koupit bratříčkovi, a vím, že tu na tebe narazím jen takto pozdě," cukroval mu a přidával další a další lži. Vypadalo to, že je tím Flippy opravdu zaujat, a že by mu to dokonce uvěřil?
"Tak tys mě chtěl vidět?" zašklebil se a pojal to v trochu jiném kontextu, "Nicméně vím, že lžeš. Lžeš a ještě jsi tu chtěl krást.. Za to bych tě měl potrestat, aby sis dával bacha, kam strkáš prsty," prohlásil a Schifty ucouvl. Tohle se mu ani v nejmenším nelíbilo, není divu, Flippy byl tak trochu cvok, navíc se tu jen tak producíroval s nožem!
"Ehm, nic takového," poškrábal se na hlavě a snažil se z toho vybruslit. Druhý mladík, třímající nůž v ruce, se začal přibližovat. Schifty couval, co mohl, ale narazil do stěny. Lehce se přikrčil a čekal, až ho ten magor pobodá, či zmlátí. Přiblížil se k němu na pár cm. Šklebil se jak kocour.
"Ale, ale, že by ti to už docházelo?" rýpl do něj a zvedl mu obě ruce a přitiskl na zeď. Zlodějíček to nevěřícně pozoroval.
"C-Co to děláš?" vyhrkl.
"A nebo ještě ne..," dodal ledově Flippy, "Ukážu ti přesně to, co dělám a chci udělat," zašeptal mu do ouška, jemně ho špičkou jazyka olízl, a foukl na něj. Věděl, že se mladík pod ním bude lehce třást. A měl pravdu, Schifty se začal chvět nejen proto, že to bylo tak příjemné, ale také proto, že se bál, čehož chtěl Flippy dosáhnout.
Následně vyjekl, když se Flippy krutě zakousl do jeho krku. Olízl krev vytékající z ranky a lehce vsál. Takto mu na kousanci stvořil znamínko. Ušklíbl se a zvedl pohled k Schiftymu, který měl vytřeštěné oči.
"Pššt, ještě nás někdo uslyší," kývl k němu hlavou a jeho ruce začal přidržovat jen jednou rukou. Druhou už šmátral pod jeho košilí tam, kde to bylo pro něj zatím zapovězeno.
Zkoumal jeho hruď centimetr po centimetru a občas do ní zaryl nehty, či štípl.
Párkrát hluboko zaryl nehty a táhl, takže mu udělal škrábance. Jak na bříšku, tak i na zádech. Bavil se při pohledu na slzičky Schiftyho.
Bylo mu takříkajíc jedno, že to Schiftyho bolí, neměl krást, a toto je jeho trest.
Mezitím ho střídavě kousal a líbal na krčku a na klíčních kostech. Chtěl ho prozkoumat více, a tak hrál po řetězech, které Schifty odjistil, když kradl obraz.
Dal mu bez námahy ruce za záda a svázal je. Kdyby Schifty odporoval, klidně by mu je přelomil, možná by se mu v ranách i rýpal, aby ho viděl trpět, ten bolestný výraz.
Strhl mu košili a se zálibou se díval na zakrvácenou hruď. Bříšky prstů se potýkal s jeho bradavkami, zamáčkl je, ale poté je stiskl mezi prsty. Sledoval, jak ho to bolí, ale poté se bolest změní ve slast. Jemně přejel, a poté opět tvrdě stisknul. Vítězně se zašklebil, když obě bradavky ztvrdly.
I jeho potřeby ale už však volaly, a tak mu trochu shrnul kalhoty V tu chvíli se Schifty probral a co největší silou dával nohy k sobě a šil sebou, skoro sebou až mlátil, jak se bál, co bude následoval.
Přilétla ostrá facka, která pálela na tváři. Schiftyho oči se zaplnily slzami. Flippy jej lehce naštvaně pozoroval, jaktože si dovolil odporovat?
Z jeho zakrvavené košile utrhl kus a převázal jí Schiftymu přes ústa jakožto roubík. Schifty už se neodvážil odporovat, další facku nehodlal riskovat.
S lehce psychopatickým úsměvem se vrátil tam, kde skončil.
Stáhl mu i spodní prádlo a dal mu kolena od sebe. Hltal Schiftyho ponížený výraz, klidně by si ho i vyfotil, vlastně, proč ne? Vytáhl mobil a našel si foťák. Stáhl mu úplně kalhoty, i boxerky, takže tam byl nahý. Pořádně mu roztáhl nožky do stran a vyfotil. Uculil se na něj, měl v plánu ještě pár fotek.
Silně stiskl jeho úd v dlani, až Schifty vyjekl, byl však utlumen roubíkem, takže to znělo spíše jako zoufalé zahuhlání. Vyděšeně ho pozoroval, ale bál se cokoliv udělat.
Začal hýbat rukou ve zběsilém tempu, až cítil, jak Schifty hezky tvrdne. Tohle přesně chtěl, chtěl ho ponížit ještě více tím, že se mu to bude líbit.
Jeho vzrušení už ale silně volalo a on cítil, že se neudrží.
Nechtěl zas, aby si bolestí vykřičel hlasivky, přeci jenom roztržený zadek je moc bolestivý, a to by se pak tak stahoval, že by se v něm nemohl hýbat.
A tak si ho otočil na čtyři, přičemž Schifty díky svázaným rukoum za zády se opíral rovnou o hrudník, a krásně na něho špulil zadeček. Přes provizorní roubík mu strčil prsty do úst a nechal ho je pořádně naslinit. Poté je vytáhl a zamířil s nimi k jeho zadečku. Chvíli jen tak kroužil a vlhčil vstup, než naráz vstoupil dvěma prsty.
Cítil, jak se Schifty stáhl dost těsně kolem jeho prstů, navíc mu neušlo jeho bolestné zaskučení.
Sklonil se ústy k jeho zadečku, a prsty začal všemožně otáčet, zasouvat hloub, nebo roztahovat od sebe, a rejdit jazýčkem kolem vstupu, či do něj občas proniknout.
S uspokojením zjistil, že Schifty už není tak těsně sevřený, navíc se mu to i líbí a jeho nitro se kolem jeho prstů stahuje. Přidal třetí prst, aby ho připravil na sebe, byl si vědom toho, že on není majitel zrovna nejmenší chlouby.
Chvilku ho ještě roztahoval, než ho to přestalo bavit a on už se chtěl uspokojit. Prsty z něj vytáhl a na Schiftyho přišla druhá vlna uvědomění. Natočil tvář na stranu a pozoroval Flippyho opravdu vyděšeně. Jeho pohled jasně prosil o slitování, no to mu však bylo jedno. Otočil si ho na záda a nohy roztáhl úplně od sebe a kolena vtlačil do podpaží.
Na jeden příraz do něj vnikl a tiše zasténal nad jeho úzkým a horkým nitrem. Cítil, jak to v něm pulzuje, a z plna si to vychutnával. Opět si vzal do ruky mobil a pořídil si pár fotek.
Schifty nebyl ani zdaleka připraven na takovou velikost. Bylo to jeho poprvé s mužem, proto byl tak úzkostlivě stažený. Přivíral oči nad bleskem jdoucím z mobilu a modlil se, ať to nikde nerozešle.
"Radši se uvolni, nebo zítra nevstaneš," poradil mu s lišáčkým úšklebkem a začal se pohybovat. Schiftyho výraz mluvil za své. Neochotně ho poslechl, bál se bolesti, která by přišla.
Trochu to dřelo a nic intenzivního mu to nepřineslo. Zatl zuby do látky a snažil se to přežít.
Flippy si ho vytáhl, posadil se a sám ho nechal dosednout. Vzhledem k tomu, že Schifty měl svázané ruce, tak se nemohl zapřít, aby se mohl pohybovat.
Podebral ho pod zadečkem a začal ho nadzvedávat. Přírazy byly prudké a tvrdé, ale dostal se hlouběji, čímž narazil na ono místečko, které Schiftyho donutilo zapomenout na bolest z kousanců, škrábanců a i jeho nitra.
"Ah, tak tady to je," ušklíbl se a kousl ho do ouška. Schifty měl momentálně zakalený pohled a hlavu zakláněl dozadu. Jeho steny díky bohu tlumil roubík. Snažil se přirážet proti němu, nad čímž se musel Flippy zasmát, ještě před chvílí se třásl strachy.
Na to, že to bylo jeho poprvé měl ale výdrž. Flippy mu strhl roubík a ihned se vklínit jazykem do jeho úst. Schifty ani nestačil odporovat, vlastně by ani neměl šanci. Nechal Flippyho jazýček, ať zkoumá jeho ústa a krade mu dech.
Začal mu huhlat a sténat do polibků, když cítil v sobě narůstající pocit blízkého vyvrcholení. Odtrhl se, za což si vysloužil plácnutí po jedné půlce, naštěstí to tolik nebolelo. Otočil si ho opět na čtyři a nechal ho zas zapřený hrudníkem o zem. Chytl ho za boky a ještě přitvrdil výrazy. V jisté agónii poslouchal zelenovláskovy steny a střídavě mu pár ran na zadeček přidal.
Cítil stahy Schiftyho nitra, a tak se přestal pohybovat. Schifty zkalamaně zakňoural, už skoro byl, doufal, že už nepřestane.
Otočil si ho na záda a pevně vzal jeho bradu do prstů.
"To by se ti líbilo, co? Ještě nejsi plně potrestán," oznámil mu a kousl ho do rtu, ze kterého začala téci krev. Obdaroval ho další fackou na tvář, až Schifty naklonil hlavu na stranu a po tváři se mu svezly slzly.
Flippy spokojeně pozoroval toto dílo.
Nazvedl ho oběma rukama a opět začal přirážet. Sám už však nechtěl na vrchol dlouho čekat, a tak přírazy ještě přitvrdil a začal surově mnout Schiftyho mužství. Ten se pod ním svíjel, kroutil a vzdychal. Netrvalo dlouho a prohl se v návalu silného vyvrcholení, kdy dostal křeč a celý se stáhl. To dohnalo i Flippyho k vrcholu. Naplnil ho horkým spermatem a Schifty byl nehorázně unavený a zničený, až ztratil vědomí.

Ráno se probral v pyžamu ve své posteli. Zmateně se rozhlédl a říkal si, že to zjevně byl jen sen. To, že to nebyl sen zjistil ve chvíli, když si uvědomil, že toto není jeho postel, nehorázně ho bolí zadek a vlastně celé tělo a vedle něj leží ten psychopat a culí se jako neviňátko...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kimo Kimo | E-mail | Web | 30. ledna 2014 v 18:37 | Reagovat

Noo...to je teda povídka...:3 Moc pěkný...:3

2 Yuu Yuu | 9. února 2014 v 13:48 | Reagovat

Díky :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama