Láska?

16. února 2014 v 19:40 | Yuu |  Happy Tree Friends
Táák, Yuu-chan něco sepsala! *fanfáry*
Tentokrát tam není yaoi (:O), má to být pokus o levný románek. :D
Pairing: Cuddles x Giggles
Warning: Slzy, nůžky, žádný yaoi. - Zní romanticky, že? :D
Byl opravdu nešťastně zamilovaný. Do svého nejlepšího kamaráda, který je zřejmě na holky, jak ironické, že? Bál se Cuddlesovi projevit své city, byť jen proto, že oba byli chlapci.
Sice měl vlasy dlouhé po lopatky, ale ty si nechal narůst jen proto, kdyby o něj Cuddles projevil zájem, tak aby se mohl vydávat za dívku. Jelikož mu bylo jasné, že lidé nemají moc pochopení k homosexuálům.
"Gigglesi, mohl bych si k tobě sednout?" uslyšel milý hlas, který mu byl tak známý. Zvedl k němu hlavu a lehce zrůžověl.
"Klidně," odpověděl. Sklopil zas hlavu a dělal, že si píše úkoly.
"Je ti něco Gigglesi? Jsi celý rudý a třeseš se," znovu uslyšel hlas svého milovaného. Ztuhl a lehce se schoulil, nechtěl, aby ho viděl. Neměl sám sebe rád, chtěl se narodit jako dívka, dokonce už plánoval i operaci, jenže na to neměl věk a hlavně povolení rodičů.
Ucítil ruku na svém čele.
"N-Nic mi není," chvatně vyhrkl.
"Nepřijde mi, nechceš jít na ošetřovnu? Opravdu úplně hoříš… Mám tě doprovodit?" staral se Cuddles.
"Dobře," uvolil nakonec, "V pořádku, zvládnu to sám," usmál se na něj a cítil, jak jeho srdce hlasitě tluče. Vrávoravě se zvedl a došel až na ošetřovnu. Lékařka tam mu řekla, ať si lehne a radši se pořádně prospí. On jí uposlechl, dlouho nemohl usnout, až když lékařka odešla, konečně zahmouřil oka. Probral se až kolem čtvrté odpoledne. Napadlo ho, že by si měl jít pro věci, které zanechal ve třídě. Zvedl se a ustlal po sobě peřinu. Vydal se chodbou ke své třídě. Zastavil se těsně před dveřmi, uslyšel odtamtud hlasy.
"Cuddles-san, jaké typy dívek máte rád?" slyšel dívčí hlas.
"No, dá se říci, že krátkovlasé dívky mi přijdou roztomilé," poznamenal milým hlasem k děvčatům. V Gigglesovi hrklo. Bylo mu špatně. Sklopil hlavu.
Pravda, nikdy by se mu nemohl líbit někdo takový jako já. Jsem tak ošklivý a mám dlouhé vlasy.
Tyto myšlenky ho doprovázely, jak rád by odešel, ale bez svých věcí by nemohl. Nadechl se a otevřel dveře. Cítil, jak se zraky přítomných upřely na něj. "Jdu si pro věci," zahuhlal a sklopil oči k zemi. Došel až k lavici, kde se momentálně rozvaloval Cuddles a posbíral si své věci. Jeho pohled ho přímo pálil do zad. Lehce se schoulil a vycupital se zahuhlaným pozdravem ze třídy.
Cuddles si povzdechl a smutně se na něj díval, jenže to už Giggles nezahlédnul.
Zastavil se na ošetřovně a usadil se na postel, kde spal. Byl rád, že už tu ošetřovatelka není. Po tvářích se mu svezly slzy, vzlykal. Připadal si sám sobě tak ošklivý a nepotřebný. Ani se nedokáže vyznat.
Navíc má ošklivé dlouhé vlasy. Rozhodl se.

Chvějící se rukou vzal do ruky nůžky. Krásné a hebké vlasy padaly k zemi. Podíval se do zrcadla a rozplakal se ještě více. "Jsem hnus," zlomeně prohlásil a praštil do zrcadla pěstí. To se rozlétlo na kusy a jeho ruka to odnesla.
Klekl si na kolena a jeho slzičky smáčely jeho oblečení. Uslyšel otevírání dveří.
"Gigglesi!" zaslechl své jméno..a z úst toho, koho miloval celým svým srdíčkem. Zvedl k němu hlavu. Viděl, jak Cuddles zbedl. Popotáhl a zas sklopil hlavu, měl chuť umřít. Už nikdy ho nebude chtít vidět.

Jaké bylo jeho překvapení, když ucítil ruku na svém rameni. Cuddlesovy prsty vypletly nůžky z jeho rukou a uslyšel zvuky stříhání. Na zem dopadly další některé vlasy. Poté nůžky odložil a začal mu ošetřovat rány na ruce.
"Co tě to popadlo?" starostlivě se ho ptal. Je tak hodný a starostlivý, a já jsem taková hrůza, sužovaly Gigglese jeho myšlenky.
"No tak!" Cuddles ho vzal za ramena. Červenovlásek k němu zvedl hlavu a překvapeně zjistil, že jemu po tváři sklouzávají slzy. Vykulil oči, nějak to celé nechápal.
"Říkal jsi, že máš rád krátké vlasy," zamumlal, "Chtěl jsem se ti líbit…protože tě miluji," slyšel sám sebe říkat. Srdce se mu divoce rozbušilo a sám vytřeštil oči nad tím, jak lehce to řekl.
Přikrčil se a očekával ránu, nebo zhnusený pohled. Zvedl hlavu a viděl, že Cuddles se usmívá.
"Jsem rád, že jsi mi to řekl, jelikož jsem na tom stejně," mile se usmál. Giggles si myslel, že se přeslechl, nebo tohle, že je sen.
Není přece možné, aby ho měl rád….nebo ano?
Cuddles jemně chytil plačícího červenovláska za bradu a vtiskl mu jemný polibek.
"Miluji tě, ať budeš jakýkoliv," zopakoval a setřel mu slzy. Schoval ho ve svém objetí a vytáhl ho do stoje, kde ho následně posadil na postel.
"J-Já také," zahuhlal nakonec, cítil, že tuto větu musí říci. Po dlouhé době se šťastně usmál, má tu někoho, kdo ho potřebuje, a to je to hlavní. Sáhl si na hruď v místě srdce, jasně to cítil, jasně cítil ten cit v dělající bordel uvnitř něho..lásku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám zde? :3

Yes sir!
Aye sir.
Nope sir.

Komentáře

1 Via Via | 18. června 2014 v 18:50 | Reagovat

Krása! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama