Někdo to rád sladké - 1

17. února 2014 v 7:41 | Yuu |  Happy Tree Friends
Ohohóó, Yuu-chan jede, že? :D Držte jí palečky, aby ve své pilné práci, výdeji kvalitních povídek, pokračovala. Snad se vám to bude líbit, bude to romantická hovadinka. :D
Pairing: Nutty x Sniffles
Warning: Přemíra sladkéhoLenivě se loudal do školy žužlajíc lízátko v puse. Miloval veškeré sladkosti, proto měl rád svatého Valentýna, dostával od holek, dokonce i od kluků sladkosti.
Vlastně od jednoho člověka sladkosti nedostával, což ho trochu štvalo. Byl zvyklý na pozornost, stačilo cosi říci s jeho sladkou tvářičkou a měl to, co chtěl.
Onen člověk byl Sniffles, největší knihomol a nejuzavřenější človíček, kterého kdy viděl. Málokdy promluvil a měl svou bublinu, do které nikoho nepustil.

Povzdechl si a dal si do pusy další lízátko, jelikož to první docucal. Hned cestou do třídy dostal mnoho bonboniér a sáčků s lízátky, jenže jemu to nedělalo radost, jako každý Valentýn.
Povzdechl si a usadil se do lavice. Zabloudil pohledem ke Snifflesovi. Když nad tím přemýšlel, jemu nikdy nic nikdo nenosil, nikdo se s ním nebavil, a v životě vedle něj viděl holku. Ohrnul ret, ještě, aby vedle něho chodila nějaká nána. Hned jak si uvědomil tok svých myšlenek se začervenal.

Sniffles jako by věděl, že ho někdo sleduje se otočil. Nutty rychle sklopil oči a začal hrabat v batohu, připravoval si učebnice.
Školní den lenivě ubíhal, přičemž dostal tucet vzkazů, hromadu sladkostí a vyznání lásky. Alespoň s těmi sladkostmi se dá cosi dělat.

Při obědové přestávce se rozhodl jít za Snifflesem, ani netušil, proč by to měl dělat, prostě chtěl.
Váhavě se zvedl a přiblížil se k němu.
"Můžu si přisednout?" mile se optal.
"Ne," dostalo se mu upřímné odpovědi, až ho zamrazilo.
"Proč nemůžu?" roztomile nakrčil obočí a zíral na modrovláska v plášti. Ten ho okázale ignoroval. Nakonec pokrčil rameny a usadil se vedle něho.
"Páni, tvůj oběd vypadá skvěle," pochválil mu jídlo, "Vaříš si sám?" optal se ho, "Já ano, rodiče jsou dost často zaneprázdnění. Nejradši mám sladké," prohlásil.
"To je vidět," dostalo se mu úsečné odpovědi.
"Nemusíš být tak zlý," svraštil obočí.
"Nemáš jiné věci na práci, než mě otravovat?" zamračil se Sniffles. To Nuttyho opravdu ranilo. Zvedl se.
"Baka!" hodil po něm hůlky a odběhl. Nechápal sám sebe, jaktože je z toho tak rozhozený? A proč má slzy v očích? Utíral si slzy a běžel dále chodbou.

Syknul, když mu hůlky dopadly na hlavu, Nutty se umí trefit. Mnul si bouli a uznal, že tohle bylo od něj asi ošklivé. Nemohl si pomoci, věděl moc dobře, že na lidi, které má rád je zlý.
Povzdechl si a zvedl se. Neměl chuť na oběd, přeci jenom mu bylo nechutně ze sebe samého. Nejen, že je na kluky, ale je zamilovaný do školního idola, a toho právě dost hrubě odstrčil.

Nakonec se nadechl a vydal se za ním. Našel ho na záchodech, kde si právě otíral tvář. Píchlo jej u srdce, když viděl lehce oteklé oči.
"Nutty?" nejistě začal, "Chtěl bych se ti omluvit," prohlásil nejistě a ještě více ho znejistil Nuttyho výraz. Pošoupl nohou a začal si hrát s prsty. V duchu se okřikl, připadal si jako malý školáček.
"Promiň, jsem zvyklý být spíše hnusný, není to tak, že bych tě chtěl urazit, nebo, že tě nemám rád," vydrmolil, a prakticky ihned se otočil a vyšel z pánských záchodů. Nutty vykulené zíral na místo, kde ještě před chvíli stál Sniffles.
Usmál se, byl tak šťastný! Osoba, kterou má rád.....počkat, kterou má rád? Co je to za blbost? Chytl se za hlavu a klesl do dřepu.

Co teď? pomyslel si, Takže ho mám rád, svraštil obočí, Dnes je Valentýn...Mám nápad, dám mu nějakou sladkost! vesele si pomyslel a zvedl se. Zatl sebevědomě pěst, tohle určitě musí vyjít!
Jakožto chytrý Nutty si to dobře promyslel, čokoládu mu dá samozřejmě anonymě. Uvědomoval si, že cesta k Snifflesovi bude těžká, ale jemu bylo jasné, že ho chce sevřít v náručí a už nepustit. Vyšel z pánských záchodů jako před chvílí Sniffles s novým nábojem do života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám zde? :3

Yes sir!
Aye sir.
Nope sir.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama