Led roztává... <2/2>

25. dubna 2014 v 10:00 | Nillin |  Ostatní ff
Tak tady je druhá část... Je to pěkně naprd, to takhle dělit :/


"Pojď dál," řekl černovlásek, když Eren zaklepal na dveře. Tmavovlásek kývl a zadíval se na desátníka. Podle jeho oblečení usuzoval, že se byl opláchnout, což mu vyhovovalo. Měl zakázáno se jeho přímo dotýkat, pokud mu nepovolil pouta nebo nedal svolení. Pořád si to kompenzoval tím, že měl většinu času zabořenou hlavu do jeho hebké pokožky, nasával vůni mýdla a sem tam ho v zápalu i občas kousl. Když měl zrovna desátník náladu tak za to ani nedostal facku, ale obvykle takové štěstí neměl.
Zul si vysoké kožené boty a přešel z předsíně do obytného prostoru. Levi mu pokynul rukou ke křeslu, aby se posadil a zmizel na chvíli pryč. Vrátil se s dvěmi sklenkami a lahví vína.
"Co krk nemáš ho nějak pohmožděný?" Optal se Erena zatímco naléval víno. Byl to takový jejich rituál, aby to nebylo příliš rychlé.
"Ne," Odpověděl lakonicky a přijal nabízenou sklenku. Černovlásek se usadil do křesla naproti němu a přehodil si nohu přes nohu. Trochu naklonil hlavu ke straně a upil si doušek vína a nadhodil další téma. Eren se zdvořile zapojil. Sem tam kývl, že naprosto souhlasí, jindy argumentoval svými návrhy, až byla flaška vína z půlky prázdná. Rivaille odložil sklenku a natáhl k Erenovi ruku s očekáváním. Tmavovlásek se zvedl a přesunul se k němu. Chytil jej za ruku a posadil se na jeho klín. Počínal si podobně jako děvka z bordelu. Dělal to přesně tak, jak si jej Levi za tu dobu vytrénoval, jenom na jedinou věc dnes nepřistoupí. Nenechá se svázat. Dnes se bude dotýkat jeho těla a žádný trest… Ucítil, jak mu heichou položil ruce na boky a zvedl k němu pohled. Poznamenal něco o barvě jeho mechově zelených očí, až to donutilo Erena, aby se z toho komplimentu začervenal. Moc často mu je desátník neskládal, vlastně nikdy.
Po chvíli ale tmavovlásek pohledem opět uhnul, nechtěl Leviho nějak naštvat tím, že by nedával najevo, jak je mu nadřazený. Alespoň nyní ze začátku. Černovlásek začal pohybovat rukou směrem vzhůru. Pomalu přejel přes jeho kříž, po linii páteře, mezi lopatkami a nakonec zajel dlaní do jeho tmavě hnědých vlasů a zastavil se na zátylku. Mírně ho pošolichal, a pak na něj zatlačil, čímž dal najevo Erenovi, aby se k němu sklonil. Ten tak skutečně učinil a toužebně se přitiskl k desátníkovým rtům. Mírně pootevřel ústa a skoro až zoufale se tiskl k Levimu. Chtěl i nějakou chvíli poté cítit teplo těch hebkých rtů. Ani si to neuvědomoval, ale už měl vršek svléknutý. Pro něj existoval pouze desátník a ten mu teď povoloval, aby ho Eren líbal. Musel té šance využít patřičně ne?Během těch kouzelných chvilek něhy využil Eren i toho, že desátníkovi nijak nevadilo, že mu přejíždí po těle - zatím. Opatrně mu vjel prsty pod lněné černé tričko a ucítil po bříšky prstů linie svalu a hebkou kůži Leviho. Skoro až polkl, když mohl dělat něco, co mu bylo pokaždé odpíráno.Odtrhl se od rtů toho druhého a zadíval se mu do tváře. Černovlásek měl oči přivřené a nabyl příliš nadšený z toho, že cítil jeho ruce na svém těle.
"Myslím, že to stačí." Zarazil ho po chvíli a zněl trochu i nejistě? Nebo se to Erenovi jenom zdálo? Tmavovlásek zklamaně kývl a zvedl se z jeho klína, ale ještě před tím než to udělal, jej naposledy políbil. Desátník se zvedl z křesla a otočil se k němu zády. Pomalým krokem zamířil do malé ložnice, ale dostatečně velké pro dva.
Eren si zatím sedl na kraj postele a rozhlížel se kolem sebe. Uslyšel nezaměnitelný zvuk, když tiše chřestí řetěz. Povzdechl si, dneska chtěl převzít otěže přeci on ne? Měl by to včas udělat, jinak to skončí jako vždy. Trochu nejistě se zvedl a otočil k černovláskovi, který k němu s cinkajícími železnými okovy právě docházel.
"Dneska ne," Zamumlal nejistě zelenooký a natáhl se po okovech. Bez sebemenšího zaváhání je Levimu vytrhl z rukou.
Rivaille se zamračil a jeho pohled hned o několik stupňů zchladl.
"Dnes si to chci kočírovat já," Dodal a přiblížil se k desátníkovi. Sice neznal jeho pohyby, ale spoléhal na to, že je teď překvapený z toho, že se mu vůbec nějak vzepřel.
Když tedy černovláska zpacifikoval na posteli hodně ho udivilo, když mu on sám nabídl ruce, aby je spoutal. Beze slov, prostě je k němu natáhl s podobným pohledem jako se tolikrát tvářil Eren před ním. Ale tmavovlásek se rozhodl být o trochu zlejší. Vzal si nabízené ruce, ale zkroutil mu je za záda a zacvakl želízka za nimi. Pustil jeho paže a opatrně se sklonil k jeho krku. Jemně dýchl na kůži a políbil ji. Jelikož klečel za desátníkem, tak nemohl vidět do jeho tváře, což druhému vyhovovalo, protože mohl blaženě přivřít oči a poddat se tomu horkému dotyku Erenových rtů.
"Budu muset to triko rozpárat nožem," Poznamenal Eren nejistě.
"To mi došlo," Reagoval kývnutím druhý a otočil se k tmavovláskovi. Bylo pro něj trochu nezvyklé, že nemohl hýbat rukama, ale alespoň měl jistotu, že se před ním nijak nesníží. Eren si bude jednoduše hloupě myslet, že veškeré ty výrazy, nebo vzdechy tu noc jistě jen hrál, aby tomu dodal nějaký efekt a to Rivaillemu vyhovovalo. Ani se necítil nijak poníženě, když mu nabízel poslušně ruce. Svojí děvce… do které se nejspíš bláhově zamiloval. Z myšlenek ho vytrhl nezaměnitelný zvuk přetrhávající se tkaniny. Pohlédl na Erena, jak látku jenom nařízl a zbytek s nadhledem roztrhl v rukou. Stejně jako tolikrát předtím i nyní obdivně vydechl a díval se na vypracované tělo druhého. Opatrně se rukou zapřel do středu Leviho hrudníku a donutil ho, aby si lehl na záda. Téměř okamžitě se sklonil k jeho hrudníku a začal jej zasypávat jemnými motýlími polibky. Mazlil se s jeho tělem, když to měl povolené. Mohl mu udělat cokoliv. Týrat ho, jak mu to obvykle dělává desátník, ale on se k ničemu neuchýlil. Využil své šance, že se smí mazlit s jeho tělem. Dávat mu tím nějak najevo, že mu na něm záleží.Když se nabažil Leviho dokonalého těla, tak se přesunul o trošku níže. Naslepo hmátl do šuplíku s olejem a smočil v něm prsty. Jemně se začal rty starat o desátníkův úd, zatímco se trochu vzepřel v kolenou a s ruměncem ve tváři si začal prsty vlhčit svůj vstup. Bylo to takové divné… Připravovat se sám. Lehce jazykem olízl špičku a začal ji jemně cucat. Po chvilce sjel hlavou po délce níž a lehce sál, zatímco do sebe vnikl prvním prstem. Zavřel napevno oči a ani nebyl slyšet jeho tichoučký sten. Dál pečoval o černovláskovu chloubu, který ještě před chvílí mlčel, ale nyní tiše vzdychal. Měl zakloněnou hlavu a kousal se do rtu, aby se alespoň nějak utišil.
K prvnímu prstu přidal opatrně druhý, tentokrát byl jeho vzdech slyšet. Rivaille se mírně pousmál, když to slyšel, jenom škoda, že mu to nemohl dělat svými dlouhými štíhlými prsty sám. Vždycky si to užíval, když pod ním to poloviční zvíře kňouralo, chvělo se a žádalo o to, aby si jej konečně vzal.
Eren přivřel oči, jakmile v sobě začal prsty pohybovat a snažil se, aby se jeho svaly uvolnily. Což se také povedlo, ve chvíli, kdy dovedl desátníka k vrcholu, si připadal dostatečně uvolněný.Nechal Leviho oddechnou, zatímco si prsty utřel do prostěradla a pozoroval jeho tvář. Sklonil se k němu a čelem se opřel o jeho. Nějakou chvíli mu hleděl do očí.
"Kdybych mohl tak si tě stáhnu do polibku, abys tolik nevejral." Poznamenal Rivaille s uchechtnutím a hlasitě vydechl. Vyčkával, co bude dál, dle Erenova počínání odhadoval, že bude ten nahoře, i když byl v tu chvíli spoutaný. Tmavovlásek se na to v odpověď začervenal a trochu neobratně sám Leviho políbil, zatímco prsty začal pomáhat jeho údu, aby se opět postavil. Než se od něj nakonec odtáhl a natáhl se pro nádobu s olejem. Lehce jej začal roztírat po desátníkově chvějící se chloubě a pokukoval po černovláskově tváři. Jeho výraz ho uchvacoval, byl mu odevzdaný a on by si s ním mohl dělat cokoliv… Odložil olej a opatrně se přesunul nad jeho drobné tělo. Přidržel si Leviho pýchu u vstupu, než začal pomaloučku dosedat a přivírat oči nad tím, že je s ním konečně zase jedna bytost.
Oba dva sborově vydechli a Rivaille hleděl v očekávání do Erenova obličeje, ve kterém se zračila slast.
Nějakou chvíli vydýchával jejich spojení, než otevřel oči a poprvé sebou pohnul. Z pootevřených úst mu vyšlo rozechvělé: "H-hei…chou," Jednou rukou se zapřel do desátníkova vypracovaného hrudníku a druhou si sjel ke slabinám, aby si to udělal příjemnější a patřičně užil. Tohle bylo zrovna jaksi nevýhodné, když měl Levi spoutané ruce za zády, ani mu jimi nemohl třeba přejíždět po těle… ale je on schopný něhy? Napadlo Erena a radši se tím dále nezabýval.
Pohyby mu šlo jenom o to, aby oba dva dovedl k vrcholu. Rukou si začal přejíždět po mužství v tempu přírazů, které udával on sám. Tak trochu se nad černovlasým mužem skláněl, a ten to vše mohl jenom pozorovat. Jak ten kluk vzdychá… hýbe se, zavírá oči a chvěje se… pro něj.
Na chvíli desátník přivřel oči a jenom si vychutnával, jak se na něm Eren pohyboval. Teplo jeho nitra, kdyby mohl, tak by si první příraz pořádně užil, ale nemohl… Teď byl v té podřízené pozici. Trochu sebou zavrtěl, protože už mu začínalo být nepohodlné, jak si ležel na rukou. Otevřel opět oči a zahleděl se do Erenovy tváře.
Ten měl mírně pootevřená ústa, zrudlé tváře jako by se ustavičně červenal a přivřené oči, Levi z toho pohledu jenom nasucho polkl a vzbudilo to v něm jenom chuť se té tvářičky dotknout. Sjel pohledem níž. Na Erenově těle byly vybledlé stopy po jeho minulém řádění. Kousance, jež měly za následek cucfleky, které směřovaly k jedinému místu jeho slabinám. Tam také Rivaille pohledem sjel a pozoroval Erenovu činící se ruku.
O několik chvil později byl desátník svědkem tmavovláskova vrcholu. Ucítil, jak mu Eren zaryl nehty do hrudníku a nejspíše mu tam udělal rudé stopy, zatímco prudce oddychoval.
"Riva…ille he-… heichou." Vydal rozechvěle, zatímco blaženě zavíral oči a celý se chvěl v záplavě slasti. Povedlo se mu dokonale pošpinit Leviho vypracované bříško.
"Hýbej se," Rozkázal skrz zaťaté zuby černovlásek, tohle bylo jaksi ponižující… Být potřísněný od ubohé kurvy. Jeho chladná část osobnosti se tak cítila, zatímco ta druhá nevýrazná byla svým způsobem ráda, nejraději by si Erena vymazlovala… Utnul tok těchto myšlenek a pouze se soustředil na to, jak se na něm tmavovlásek dle příkazu stále pohybuje. Byl tak krásně stažený… a ta horkost uvnitř něj. Stačilo, aby na něj párkrát dosedl a Levi konečně došel zdárného konce. Se skoro slyšitelným zavzdycháním vyplnil Erena a opět cítil, jak mu mladík zarývá nehty do hrudníku. Zítra tam bude mít pěkné stopy vzhledem k citlivosti jeho bledé pokožky, ale teď to neřešil.
"Sundej mi pouta," Poručil Levi a vyčkával, až to Eren udělá. Ten se zatím položil na jeho vypracovaný hrudník a naslouchal splašenému tlukotu jeho srdce.
"Nesundám vám je," řekl po chvíli ticha Eren a svalil se vedle Leviho, který jenom zasyčel.
"Tohle si na tobě vyberu," Zamumlal a otočil hlavu k oknu, kde byly roztažené závěsy. Eren si povzdychl a donutil desátníka, aby si sedl. Sundal mu jednu okovu, ale pak jeho ruce opět spojil, tentokrát vepředu.
"Měli bysme se jít vykoupat," Poznamenal s andělskou tváří a jemně kroužil prsty po Leviho bledé kůži. "Spolu," Dodal po chvíli a položil mu hlavu na pravé rameno. Pro tuhle chvíli…je skutečně můj. Blesklo mu hlavou, když na chvilku přivřel oči a naslouchal jenom zvuku bušícího srdce.
Trochu ho zaskočilo, když v tmavých hnědých vlasech ucítil jemný dotyk rtů toho druhého. Zvedl k nadřízenému pohled a překvapilo ho, co uviděl v jeho tváři. Nikdy nevídaný něžný malý úsměv rozjasňoval Leviho tvář. Eren jenom nasucho polkl a okouzleně se díval na jeho úsměv, přičemž mu nevědomky odemkl pouta, která zachřestila o zem. Skoro až blaženě vydechl, když ucítil jeho teplé dlaně na bocích. Váhavě se díval do modrých průzračných očí desátníka a sotva dýchal, když se mu černovlásek opřel čelem o jeho. Konečkem prstu mu poškádlil špičku nosu a následně ho na něj políbil.
"Co se takhle ještě před sprchou pomazlit?" Navrhl tiše Rocaille a Eren jenom okouzleně přikývl. Ani si neuvědomil, že k němu desátník tiskne své horké rty, byl plně okouzlen tím úsměvem, co viděl A slovy mazlit se s ním. Přivřel oči a nevědomky mu mezi polibky vyznal svou lásku. Ten cit po tomhle o tolik zesílil, už nebylo možné jej držet pod pokličkou. Dvě sladká slůvka, která znamenala tolik a vyjadřovala nehynoucí cit k Levimu.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Naomi Naomi | 15. srpna 2014 v 21:55 | Reagovat

Naprosto úžasná povídka =)Moc se mi líbí tvůj styl psaní ^^

2 Enqila Enqila | 16. srpna 2014 v 19:11 | Reagovat

[1]: Nom :3 Děkuji :D :) *mírně se jí červenají tváře*

3 Market Market | 3. ledna 2015 v 8:40 | Reagovat

Nádhera, moc povedená povídka :-) Ráda bych si přečetla víc takových :-)

4 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 15. března 2015 v 21:58 | Reagovat

Moc krásné :3

5 Enqila Enqila | 18. března 2015 v 18:55 | Reagovat

Koukám, že SnK jak je oblíbené, tak jsou asi oblíbené i fanfikce na to? :D Děkuju :3

6 Gabcins Gabcins | 20. července 2015 v 19:07 | Reagovat

Maš talent O_O proste krasa
napiš ešte nejaku poviedku na tichto dvoch

7 Enqila Enqila | 23. července 2015 v 2:31 | Reagovat

Ahn dankeee, ale tohle byla asi jedna jediná a další povídku na to neplánuji a asi ani psát nebudu, protože už si toho o SnK prdlačku pamatuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama