Živý sen

20. června 2014 v 10:00 | Nillin |  Assassin's Creed
Nom, protože jsem nevěděla, co by. Napadlo mě napsat něco jako sen, abych taky už jednou napsala nějaký ten sex a ne jenom akci, že :D Je to opět na motivy Assassin's Creed. Och teď si všichni říkají, jak originální! :D. Samozřejmě je to jenom sen, a tak tam jsou ty skoky velké a není to nějak extra rozepsané. A prostě... mindfuck zakončení? :D
Pairing: Altair x Kadar
Warning: +18


Černovlásek s námahou oddychoval a díval se na muže, co se skláněl nad ním. Kousl se do spodního rtu a uhnul raději pohledem.
"Takže je to pravda," Usoudil z jeho mlčení muž a přiklekl si k ležícímu v trávě. Zapadající slunce mu ozařovalo záda, zatímco černovláskovi svítilo do tváře. Pokrčil nohy a pozoroval druhého. Pomalu se mu začal dech klidnit, ale cítil trnutí ve slabinách. Styděl se, že se pouze vzrušil ze slov, která muž v kápi vypustil jenom, aby viděl jeho reakce. Testovací subjekt…
"Ano, je to pravda… Altaire." Zašeptal černovlásek a díval se na něj svýma azurově modrýma očima.
Miluji tě… ale vím, že já jsem vedlejší. Pro tebe je jenom Malik." Snažil se zachytit jeho pohled, ale jantarové oči druhého byly zavřené. Po chvilce se rozevřely a zadívaly se do černovláskových očí.
"Ano… pro mě existuje pouze Malik, Kadare." Potvrdil mu tiše Altair a kousl se do rtu. Jmenovaný pouze uhnul pohledem a potlačil povzdech.
"Ale jsi mu tolik podobný," Načal a sklonil se nad ním. Prsty se dotkl jeho rtů a přejel po nich. Kadar jenom zatajil dech. Jazykem si rty olízl, měl pocit jako by ho pálily. Čekal, co bude dál. Odvažoval se i doufat v něco víc. Rozevřel ústa v němém stenu, když ucítil dlaň svého idola na ztvrdlém rozkroku.
"Krásně tvrdý…" Šeptal a zlomyslně se usmíval a Kadar raději pouze mlčel. Zvedl ruku a chytil Altaira za kapuci, stáhl mu ji a zadíval se do jeho tváře. Nejvíce jeho pohled poutaly jantarově žluté oči. Takové zvířecí… Ano, mohl by si mě vzít jako divoké zvíře… Zrudl, když o tom tak přemýšlel přímo před ním. Altair se jenom pobaveně usmál a znovu stiskl jeho rozkrok v kalhotách.

Černovlásek se díval na nebe poseté hvězdami, cítil chlad, když mu druhý povoloval tuniku a rozhalil ji. "Altaire…" Zasténal tichounce, když starší stiskl mezi zuby jednu jeho bradavku a vklouzl mu dlaní pod kalhoty. Stiskl jeho mužství v dlani a mírně pohnul dlaní po jeho délce, než se od něj pomalu odtáhl, když mu řádně podráždil obě dvě bradavky. Vytáhl ruku zpod jeho kalhot a povolil je, než je následně stáhl v rámci možností dolů. Kadar nic nenamítal, když předním byl takhle obnažený, jenom doufal, že je takhle nikdo nenajde. Dali by je bez soudu upálit, protože tohle bylo nepřirozené. Zakázané, a zakázané přece chutná nejlépe… Prohnul se v zádech a bolestivě zavřel oči, když ucítil Altairovy prsty, jak jimi kroužil okolo otvoru a následně jimi do něj hrubě vnikl. Zastříhal jimi, aby povolil jeho svěrače a díval se mu do tváře.
"Jsi tolik citlivý," Šeptl, když Kadar při každém jeho dotyku, či přírazu sténal.
"A co teprve, až si mě vezmeš…" Zadíval se na něj s červenými tvářemi, i když to v jeho tváři osvětlené měsícem nebylo tolik zřetelné. Jak rychle se přelil večer v noc…

"Bolí…" Zašeptal Kadar, když do něj Altair pomalu vnikal svým údem.
"Je to tvoje poprvé… To vždycky bolí. Brzy to přejde." Zašeptal hnědovlásek měkce a políbil ho lehce na rty, aby ho utišil, nebo případně nekřičel bolestí. Zvykne si, v to doufal. Oba dva zasténali do úst toho druhého, jakmile v Kadarovi byl Altair, až po kořen. Bez oleje to tak trochu dřelo… ale Altair doufal, že z toho černovlásek vyjde bez nějakého poranění. Takhle ve tmě vypadal jako Malik, jenom kdyby neměl ty azurově modré oči. Kadar zvedl ruce a zaťal prsty do Altairovy tuniky nad lopatkami. Jenom s obtížemi si zvykal, že v něm je něco nepřirozeného.
Po chvilce začal Altair s pomalými a táhlými přírazy a snažil se, aby si na tohle tempo druhý zvykl. Nečekal, že by tohle mohlo být jeho poprvé, když jej kolikrát viděl v přítomnosti jeho mužů, kteří se k němu měli. Stejně tak tomu bylo u Malika… ale ten mu nakonec dal jasně najevo, že nemá zájem. Našel si přítelkyni, a tak se Altair musel uchýlit k dostatečné náhradě. Kadar pod ním tiše sténal, trochu se i chvěl, když nebyl nijak řádně připraven. Altair postupně zrychloval a nijak nevnímal okolí kolem sebe. Pouze se upřeně díval do Kadarovy tváře. Ten měl oči zavřené, ústa rozevřená, aby mohl dýchat, ale převážně sténat. Působil jako Malik. Jako Malik při sexu s tou dívkou, když se udělal… Mladší trhl hlavou ke straně a hlasitě zasténal jméno toho druhého. Kousal se do spodního rtu, ale moc mu to v tlumení nepomáhalo, až se mu o chvilku později podařilo zkropit si část oblečení svým semenem. Hlasitě oddechoval a otevřel oči, připadalo mu jako by někoho v dálce viděl, ale Altair do něj přirážel prudčeji, tak si nebyl jistý. Nebyl to prostě výplod jeho fantazie?
"K-kadare?" Zhrozil se v dálce jeho starší bratr, když to viděl. "M-ma…ma…" Zkoušel vyslovit jméno příchozího, ale Altair jej neposlouchal, šlo mu jenom o vrchol. Kadar pozoroval bratra, jak k nim došel a tasil meč. Přiložil špičku čepel k Altairovu krku a ten okamžitě ustal v pohybech, ale stále uvnitř Kadara byl. Zvedl pohled a arogantně se usmál, než mu čepel přesekla krkavici.

Mladíček se prudce zvedl a hlasitě oddechoval. Promnul si oči, strašně ho bolela hlava, byl zpocený z toho, co se událo jako poslední. Ale jeho pocity byly stejně smíšené se vzrušením z toho, co v tom snu dělal… s ním. Se svým idolem.
Trošku se uklidnil a lehl si, když mu došlo, že v posteli neležel sám. Otočil se na siluetu, připadalo mu, že se dotyčný usmívá.
"Neboj se, už nikdy tě nezprzní. Teď už jsi jenom můj." Zašeptal dotyčný hlubokým hlasem a natáhl ruku. Vzal jej za bradu a přitáhl k sobě. Kadar tohle nějak nechápal, co se stalo? Byl ten sen snad odkaz na to, co se minulý večer skutečně událo? Nechal se políbit a přemítal, kdo tohle je. Vyděsil se, když měsíční záře, která pronikla skrz okna, ozářila tvář bratra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama