Červenec 2015

Aféra

25. července 2015 v 10:00 | Nillin |  Assassin's Creed
Dobrá tedy. V předchozím článku jsme slibovala povídku na AC, tak tady je.
Očekávám, že zas na chvilku tak stoupne návštěvnost xD. ne, doufám, že se bude líbit. Proč zase Altair s Malikem? No, víceméně ti dva jsou můj nejoblíbenější pairing z celé této herní série, takže asi tak. Jako nejspíše se v těch sexuálních scénách opakuji a jak jste si jistě všimli, tak jsem je tak nějak přestala popisovat, až zatraceně do detailů. S dnešním back story jsem se až zas tak hrozně nenamohla, slibuju, že příště to bude asi lepší. teď se hlavně snažím dát volný průchod své vlastní tvorbě, ale moje múza se obvykle cpe a mlaská u toho tak, že jí při napovídání nerozumím... Jsem ráda, že em tam někdo navštíví tenhle blog. Asi jste tu hlavně všichni kvůli AC povídkám a říkáte si, že starší kousky jsou lepší. některé ano, některé ne. Kdo je můj pravidelný čtěnář, tak si tak mohl všimnout jisté změny v mém psaní. nevím, jestli je to tolik změna k lepšímu, že bych na ni musela poukazovat, ale tak stejně :) Někdy obdivuji moji kamarádku, která píše také, jaké mívá nápady a poměrně dost obdivuju jednu blogerku, která už píše zatraceně dlouho a já na ni přišla až teprve v těchto měsících. Víceméně jem si dala za cíl, že bych mohla být jako ona. Psát tak krásné a promyšlené kapitolovky, ona prostě musí mít všechny Apollónovy múzy, co jí radí, protože jinak není možné, aby vytvářela tak neskutečná díla. Možná bych taky mohla zkusit něco pořádného, ale vidím, že se leda tak vytáhnu na další fanfikci a zadupu zas svoji snahu o kreativitu :D Někdy mi připadá, že to co píšu, jsou jenom bullshity. ok enough of these craps. Enjoy reading ;3
Warning: +18
Pairing: Altaïr x Malik


Deník mého úžasného já 2 - Prusko

24. července 2015 v 10:00 | Nillin |  Deníček
Dobrá tedy, protože jsem se nezmohla na nic lepšího a povídku na AC jsem si jenom rozepsala, tak tady přidávám další kousek do deníčku mladého Pruska. Nicméně Yuu je na dovolené, takže nebude schopná zatím dále rozvádět svůj načatý projekt a já budu přes víkend mimo domov. S největší pravděpodobností si jako vždy vezmu notebook, tak mi držte palce, abych se neožrala a ta múza, co by okolo mě měla pomyslně létat mi jednu natáhne a já se pustím do tvoření toho, co máte nejraději - AC povídek ;3

Deník mého úžasného já 1 - Prusko

21. července 2015 v 10:00 | Nillin |  Deníček
Tak rozhodla jsem se trochu Yuu podpořit. A to tím, že by si deník mohl psát náš roztomilý všemi oblíbený arogant Gilbert. Nemám nic vymyšleného, jak by to mohlo pokračovat. je to čistě spontánní věc, takže v tom nehledejte smysl a berte to jako takové příjemné odreagování na opět téma Hetalie. Asi počítejte s tím, že se tam objeví Germancest a možná by to pro někoho mohlo být doplnění mezer k těm dvěma kouskům předtím. Slibuji, že pozítří tady bude kousek na Lea a Ezia ;) Pokud se neponořím do dělání zbroje.

Die Familie

20. července 2015 v 10:00 | Nillin |  Hetalia
Rozhodla jsem se napsat tedy pokračování k té předchozí povídce. Asi je to celkem smutné, kdo ví. Alespoň mě to docela smutné přišlo, když jsem to psala. Víceméně je to pokračování k předchozímu příběhu "Rodina" a asi i zakončení, protože, co by mohlo být potom... kdo ví. Třeba mě někdy napadne nějaký spásný nápad. Každopádně téma Hetalie je poměrně inspirativní. Omlouvám se těm, co by rádi nějakou povídku na assassiny. určitě se budu snažit nějakou dodat. přinejlepším alespoň další kousek k Leovi a Eziovi. Zároveň si zde prozkouším svoje skilly němčiny! Ne, kecám. Miluji tě v němčině umí napsat každý pablb.
Warning: +18, incest, asi smutné :D
Pairing: Prussia x Germany

Deníček - Každodenní starosti Finska

17. července 2015 v 0:21 | Yuu |  Deníček
Tááák, po pár uherských rocích přicházím s povídkou. A rozhodla jsem se, že to bude formou deníku. ;3 Mohlo by to být zajímavé.
Z: Hetalia
Pairing: Švédsko x Finsko
Warning: Zatím žádný, je to směska pochybný keců O.o
Poznámka: Zatím rozjezd, kdo ví, zda to časem nevzdám xD

Společné

16. července 2015 v 23:37 | Yuu |  Skrytá rubrika
Taak, konečně můžeme dát vzniknout nové rubrice pro společné povídky! (^-^)

Seznam společných povídek:


.

Rodina

13. července 2015 v 10:00 | Nillin |  Hetalia
Tak jsem si řekla, že tedy sepíšu něco na tématiku Hetalie. Dlouhou dobu už jsem to chtěla udělat, ale vzhledem k tomu, že o tom anime moc nic nevím (kromě toho, že je to parodie na státy)... Tak jsem to dlouho odkládala. Můj původní plán bylo napsat povídku na Ameriku s Ruskem, ale moje sympatie si více získali němečtí bratříčci Německo s Pruskem. Samozřejmě jsem se nemohla rozhodnout koho z nich dát nahoru a taky si nejsem jistá, jestli jsem úplně přesná v té zápletce. Mám nějaké podvědomí o tom, že je Anglie s Amerikou rozdělili od sebe, než se zase sjendotili. Tak doufám, že si užijete čtení a nebudete se tolik pídit po detailech :)
Pairing: Prussia x Germany
Warning: +18, incest


Leonardova děvka | Kapitola 8 - Stěhování

8. července 2015 v 10:00 | Nillin |  Leonardova děvka
Vyvěste fanfáry chytila mě nějaká tvořivá nálada. I když s čokoládou by se mi možná psalo ještě o trošku lépe ;3 Máme tady další kousek k příběhu o Leonardovi s Eziem. No... doufám že v několika příštích dílech se snad Ezio do Leonarda zamiluje stejně jako je milován umělcem. Možná až moc přehnaná ta láska z Leonardovy strany je, kdo ví :D. Vzhledem k tomu, že jsou prázdniny, tak si moc nemůžu stěžovat na školu a jaká je nuda. Vlastně nevím, na co bych si mohla stěžovat kromě nehorázného vedra. Nicméně se možná osmělím a do příštích Enqiliných výkeců hodím svojí trapnou fotku v uniformě :D Přece jenom, kdo by nechtěl vědět, jak zhruba vypadá ta příšera, co tady píše ty nesmysly že? :D Poslední dobou nějak nejsou obrázky, ale tak co. Obrázky snad nejsou nijak podstatnou částí povídek :D
Pairing: Leonardo x Ezio
Warning: +18, i když jsem se s popisem teda moc nenadřela

Nillin's crap 4

7. července 2015 v 14:43 | Nillin |  Výkecy
No tak jsem si tu připravila menší anketu, abych vlastně věděla, o co tak zhruba máte čtenáři zájem. I když možná vím, raději bych se ujistila. Přece jenom čtenářům je sem tam třeba dáti, co by rádi ;3 :)
Čili sjeďte ke komentářům a tam na vás... anketa čeká ;3

Gladiátorovy city <2/2>

7. července 2015 v 10:00 | Nillin |  Moje tvorba
Tak jsem se konečně dokopala asi po roce? Napsat pokračování a zároveň konec k této povídce. Inu máme tu prázdniny! Jsem za ně ráda. Člověk už si potřebuje trochu odpočinout od tý denní rutiny ve škole, ale zároveň mě děsí, jak vlastně docela rychle plynou roky a člověk to ani moc nevnímá. Připadá mi to jako včera, kdy jsem nastupovala na ten zatracený gympl no a teď je ze mě předmaturitní ročník.... Docela děsivé... No, přeneseme se o 25. století +- zpátky v čase do antického Říma. Přesněji k dvěma gladiátorům - Corneliovi a Magnovi, kteří si vyznali své city. Bohové jim však příliš nepřáli, jelikož musí o příštích kalendách bojovat proti sobě. Tedy trocha oživení toho, co jsem napsala před dlouhou dobou :D Jestli tam budou nějaké nesrovnalosti ohledně barvy očí, tak si vážně nepamatuju, jaký odstín jsem dala Corneliovi :D Tak snad mi tohle odpustíte a užijete si čtení.
Warning: +18