Deníček - Každodenní starosti Finska

17. července 2015 v 0:21 | Yuu |  Deníček
Tááák, po pár uherských rocích přicházím s povídkou. A rozhodla jsem se, že to bude formou deníku. ;3 Mohlo by to být zajímavé.
Z: Hetalia
Pairing: Švédsko x Finsko
Warning: Zatím žádný, je to směska pochybný keců O.o
Poznámka: Zatím rozjezd, kdo ví, zda to časem nevzdám xDJednoho dne, jednoho roku - 1.zápis
Jelikož je toto můj první zápis, měl bych se asi představit. Kdyby náhodou tento deník někdo našel, aby věděl, komu patřil.
Mé jméno je Finsko. Jsem země na severu. Mým sousedem je Norsko, Estonsko, můj nejlepší kamarád, také Rusko, který mě chtěl jen kvůli přístavu, a také Švédsko….jak bych to měl říci.
Patří do našeho spolku Nordických zemí, býval jsem jeho součástí od chvíle, kdy jsme odešli od Dánska do doby, než si mě vzal Rusko, a poté mě šíleně zanedbával…ale je to s ním složité.

Není to tak, že bych Swe-sana neměl rád. Jen je těžké s ním vyjít. Vždycky z nějakého důvodu řekne jen půl slova, a nebo skoro nic a ještě to zamumlá. A má u toho hrozivý výraz. Vůbec ho nechápu.

I když mě tím celkem vyděsil, na druhou stranu rád vzpomínám na chvíli, kdy jsme utíkali od Dánska, přespávali jsme venku a on se mě snažil zahřát.
Doufám, že mu jednoho dne porozumím….

Nicméně jsem velmi šťastný, že mě zřejmě bere jako nejbližšího přítele. Přeci jenom Rusko zřejmě moc nemusí..nechápu proč. Norsko je příliš kritický, i když tak skrývá svou slabost pro Dánsko. Island se moc nezapojuje do konverzací. A jak bych to řekl..pořádně se baví jen se mnou a se Sealandem. *povzdech*

Jsem celkem v koncích. Poslední dobou ze sebe Swe-san jen něco vydá, a pak najednou umlkne a má hrozivý výraz. Musím končit, už je pozdě a musím jít spát.
Napíši zas zítra.

Finsko
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám zde? :3

Yes sir!
Aye sir.
Nope sir.

Komentáře

1 Torry Torry | 18. července 2015 v 9:52 | Reagovat

Páni, zatím zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama