Září 2015

Jiný zrak

30. září 2015 v 10:00 | Nillin |  Moje tvorba
Když tu byla menší zmínka o tom, že násilného sexu je u mě až až :D. Tak jsem se rozhodla napsat něco takového na odlehčení. Šlo mi to podle mého docela od ruky, možná je to kratší, než obvyklá délka mých povídek, ale whatever. Zasnažila jsem se, víceméně je to něco z mé hlavy. Uuu, žádná fanfikce, jak jste asi čekali :D Holt se musíte smířit s tím, že ty fanfikce se budu snažit více a více eliminovat. Konec konců každý jsme na nich začínali, asi. Já určitě.
Warning: +18

Koloběh života

27. září 2015 v 19:00 | Nillin |  Z trochu jiného soudku
Pro jednou tady mám něco bez sexu. Takovou vlastně povídku o ničem, kterou jsem byla nucena sepsat do školy, jelikož máme každý rok odevzdat alespoň dvě slohové práce. Samozřejmě se mojí češtinářce nelíbila, protože ona a fantasy nebo tomu podobné věci nejsou kamarádi. Člověk by ji nejradši ušmikl palici řezačkou na papír, když věci, co ji nezajímají projede za jednu hodinu a pak bere klidně ruský romantismus x měsíců - nasrat.
Povídka je krátká, protože když ze sebe něco nutím, tak to obvykle moc dlouhé a asi ani kvalitní není. I tak cítím nějakou menší povinnost sem přidat něco malého bez sexu, protože mi přijde, že nápad to asi mělo dobrý.

Oběti války

20. září 2015 v 15:00 | Nillin |  Moje tvorba
Takže po dlouhé době jsem se rozhodla k nějaké vlastní tvorbě. No, prostředí příliš nerozepsané jedné zásadí světové války. Už dlouho jsem něco s vojáky chtěla napsat, jenom jsem nevěděla, jak to navléknout. Někdy si říkám, že by bylo snažší umět kreslit a tvořit si mangu sama pro sebe nebo tak :D Člověk nemusí příliš popisovat prostředí, protože si ho sám plácne na papír a dialogy mu pak jdou od ruky. Ano, moje slabá stránky, proto se je snažím, co nejvíce omezovat. Samozřejmě se mi to lépe píše rukou, takže je to kolikrát butthurt přepisovat a číst po sobě. Taky mi přijde, že začínám být více a více zažraná do uniforem, jelikož ten dlouhý officerský kabát, co má týpek vpravo na sobě vidět... Taky chci! A že to bude pěkná palba do peněženky už vím.
Nom možná očekáváte něco jenom bez back story se sexem. Což by většina jednoduchých lidí rád, ale pokud mě napadne něco, co chci rozepsat, tak kolikrát ani nevím, jak to skončit, so enjoy ;3
Každopádně teď budu moji drazí milí týden bez internetu. Ano, taky to nechápu, když i na Mount Everestu je vysokorychlostní internet, tak proč v tý pitomý chatě, kam to na ten cyklisťák jedem. Stejně ho nakonec promarodím, protože mě bolí v krku. Tak třeba ze sebe něco vymáčknu alespoň ručně, když u sebe nebudu mít žádné rušivé elementy.
Warning: +18


Leonardova děvka | Kapitola 9 - Cesta

14. září 2015 v 18:00 | Nillin |  Leonardova děvka
Moji drazí milí, včerejšním dnem moje drahá maličkost navštívila Řím. (Už ani ne tolik včerejším dnem, když už jsem zas doma). Je to nádherné město a u Kolossea mě napadlo, že bych mohla věnovat pár řádků zase tomu příběhu s Leonardem a Eziem. Musím se přiznat, že během toho chození na Forum Romanum a v okolí Kolossea jsem si to představovala bez budov. Jako to bylo ztvárněné v AC: Brotherhood. Nemám na ntb příliš velkou výdrž baterie, takže to asi omluvte, že to pro jednou bude nějaká z těch kratších kapitolek. Přece jenom už jsem za polovinou a vlastně mám otevřený jenom iternet a napsala jsem lidem, kterým jsem chtěla.
Kdo nebyl v Itálii... je nádherná. Řím a i teď Neapol, kde se vlastně nacházím... Bylo by hrozně jednoduché se nechat unést zdejší atmosférou a prostě "zmizet". Zůstat na kouzelném místě s úžanou historií a spoustou antických památek. Pět dní zde skutečně nestačí, doufám že v budoucnu Itálii navštívím ještě hodněkrát. Přece jenom, kdo by nechtěl mít vilu na ostrově Capri :D
Mám takový dojem, že kdyby mi z učitelů zabavil jeden můj univerzální sešit, tak by si asi slušně početl a moc by se mu to nelíbilo, lol (zpracovávám tam kapitolovku a příležitostně jednorázovky :D)
Pairing: Leonardo x Ezio
Warning: Nic se zrovna neděje, plkání a omáčka mimo