Listopad 2015

Leonardova děvka | Kapitola 10 - Zotavování

29. listopadu 2015 v 10:00 | Nillin |  Leonardova děvka
Po delší době jsem se rozhoupala a napsala malý kousek k příběhu mezi Leem a Eziem. Nijak zvlášť to komentovat nebudu, ani se mi nechce :D Je tam nějaký ten "seksík", i když to nijak zvlášť nepopisuju, tak tam pro jistotu dávám hranici. Už jenom ze zvyku.
Warning: +18
Pairing: Leonardo x ???

Křižácká kořist 2

19. listopadu 2015 v 10:00 | Nillin |  Moje tvorba
Příběh se vyvíjí a žije víceméně sám. Já jsem pouhý zprostředkovatel, který se pokouší své myšlenky nějak učesat a dát je do rozumného příběhu. Můj kamarád se k mé připravené kapitolovce vyjádřil, že čtenáři yaoi hledají sex a já ho mám v povídkách spíše méně a snažím se vymyslet nějaké rozumné pozadí, což by mohlo být příčinou i naší nepříliš velké známosti na českém internetu. Inu já jsem možná i radši za to, že nevymýšlím hloupé kraviny, za které bych se v kolika případech měla stydět. Raději si řeknu, jak jsem hezky vymyslela pozadí příběhu, než složitě vypsala, jak se ti dva milovali. Spíše mi to přijde pokaždé, že sex je furt stejný. Akorát v jiné poloze a každý si ho dokáže podle svého představit, a pokud ne... Tak od čeho máme yaoi mangy že? :) Nicméně toto je pokračování k příběhu mezi Zafarem a Arthurem. Připadá mi, že historické věci se mi vymýšlí lépe, než nějaká snaha o klasiku dnešní doby. Chtěla jsem, aby to skončilo jinak, bohužel to tak nebylo.
Warning: +18, násilí


Nillin's crap 7

13. listopadu 2015 v 20:20 | Nillin |  Výkecy
Nejsem žádný extra malíř :D Umím asi tak nějak základně kreslit. Ovšem pokusila jsem se je aspoň vystihnout, jak je vidím já :D Hmm berte to jenom jako takový shit pokus na to vám zkazit iluze o kráse obou vymyšlených charakterů, ale tak když jsi to tam napsala do komentářů, tak mě napadlo, že bych je mohla tak zhruba nakreslit a tebe by pak další takové nápady do budoucna třeba i přešly :D
Kreslené v Artrage studiu, podle toho to i vypadá, jelikož na to studio nejsem zvyklá a nenašla jsem tam zatím žádné vychytávky jako jsou v PTS že si můžu načrtnout lini a pak ji různě ohýbat, aby to nějak vypadalo ;3 Vlastně jsem se tak s tím studiem seznámila :D Obrázek raději při rozkliknutí, aby se to neukazovalo všem, kteří by to raději vidět nechtěli :D Navíc jako malířka stojím zaprd.
Vlevo Zafar, vpravo Arthur, ale to asi dojde každému

Křižácká kořist

12. listopadu 2015 v 10:00 | Nillin |  Moje tvorba
Čili další taková moje tvorba. Původně jsem měla v plánu tam vůbec nedávat sex. Nijak to nerozvádět, že by to byla taková oddychovka z jiného soudku, ovšem nějak mi to nedalo... Pokud se k tomu rozhoupu, tak dopíšu i pokračování, které mám načnuté po psaní ve škole, protože co jiného tam o matice, chemii, fyzice dělat... spát a nebo psát :D Naše postavy se setkávají během křížových výprav do Svaté země jako nepřátelé. Doufám, že se bude líbit. Koneckonců... i kamarád mi řekl, že hrozně ráda z dobrých zakončení nakonec sklouznu k těm tragickým a špatným. nevím, proč je tomu tak :D Možná se mi má mysl snaží něco číct, kdo ví. Samozřejmě nějaký ten ohlas do komentáře pod jakoukoliv povídku potěší :3 A doufám, že má tvorba zas těší vás.
Warning: znásilnění, +18

Příjemný večer

3. listopadu 2015 v 11:00 | Nillin |  Hetalia
Tak Nillin je tu s další povídkou. Částečně psaná ve škole, částečně ve wordu doma. Možná bych se měla pověnovat řecké romanci, kterou píšu do sešitu během školy. Doufám, že to nebude úplný bullshit a snad se to bude líbit, až to konečně dopíšu. Koneckonců mě od toho tak trochu odvádí ty jednorázovky a nejspíš bych měla zabrat na jednom projektu, a poté se věnovat dalším rozdělaným. Povídka je opět na téma Hetalie a můj velice oblíbený pairing: germancest. Snažila jsem se pro jednou trochu lépe rozepsat sex, ale přijde mi, že se někde více pověnuju backstory a jinde sexu. V připravované kapitolovce spíše počítejte s nějakým tím dějem, než hromadou sexu :D
Pairing: Germancest
Warning: +18