Služka 2/2

2. dubna 2016 v 18:49 | Yuu |  Jednodílné - Yuu
Eh..tak pro jednou jsem se zde objevila. ^^" Narovinu, psaní jsem vzdala a věnovala se jiným věcem. Ale nechtěla jsem mít nedodělané resty, tak tady jsem něco splácla. Velmi usilovně. :DDostal jsem ještě lepší nápad. Ďábelsky jsem se usmál a sledoval, jak moje nová růžovovlasá maidka znejistěla.
Prasák jeden! Určitě si ty šaty schovával pro Lucy, protože místa na její obří hrudník tu bylo dost! A ještě k tomu se všude válely jeho věci! Normálně mi bordel nevadí, ale tohle je humus, protože to musím uklízet. Najednou se ozval zvonek. Ale ne! Nějaká návštěva? Zbledl jsem a zamkl jsem pokoj. Uslyšel jsem dívčí hlasy. T-To snad ne...to neudělal!
"Jen pojďte dál," zval jsem dvě členky našeho týmu. Erza se na mě s důležitým pohledem obrátila. "Ale vrať mi je prosím co nejdříve..," zamumlala.
"Proč?" nechápavě jsem odvětil, na co by je asi potřebovala? "E-Erzo?" zamumlal jsem nejistě, když stála na místě rudá jako paprika. Lucy se ke mně naklonila a zakryla si dlaní pusu.
"Slyšela jsem, že zítra k ní jde Jellal," zašeptala a já překvapeně zamrkal. Asi je čeká pěkný večer! Ostatně jako mě.
"Auu," zaskuhral jsem, když jsem dostal pěstí. Až jsem se svalil na zem..společně s Lucy.
"Ššš! Jste příliš hlasití!" zamumlala celá rudá.
"Dobře, dobře, nedáte si nějaký čaj?" navrhl jsem a vzal zvoneček, kterým jsem párkrát zazvonil. Slečny se na mě tázavě podívaly. "Moje služebná se asi stydí..nebo se snad zasekly dveře?" pronesl jsem a vážně nečekal, že mi na to ty holky skočí. Obě dvě už byly u dveří ložnice.
"Neboj se, dostaneme tě odtamtud!" řekla Lucy a Erza se rozpřáhla. "Pozor!" křikla a jedním kopem vyrazila dveře. Dveře se rozpadly a teď tam stál Natsu. Třesoucí se, v maid šatech..a s klikou v ruce. Lucy s Erzou se zarazily a chvilku na něj zíraly, než se Lucy začala hrozně smát a Erza opět zčervenala.
"Takže, tak to je...hum hum...," pokývala hlavou, "Ehem...," vydala v zápětí, chytila Lucy a párkrát s ní zatřásla.
"Gratuluji," zahučela, než odpochodovala ven..a táhla Lucy s sebou.
Celé jsem to pobaveně sledoval. "Tu kliku můžeš klidně pustit," zasmál jsem se.

Jen jsem zíral před sebe. Ony mě takhle viděly. Ten bastard! Nechápavě jsem zamrkal, vůbec jsem Erzu nechápal!! Igneel mě nikdy taková slova nenaučil. Na čele mi vyvstala žilka, jakmile ten princ z království zmrzlých trenek promluvil. "Tentokrát tě zabiju!" zakřičel jsem a kliku po něm hodil.
Nečekal jsem na nic a vyrazil. Rozhodl jsem se z toho zmetka vymlátit duši!
Nečekal jsem, že po mně kliku hodí, nicméně mi nedělalo problém se jí vyhnout. Horší bylo už vykrýt útoky rozzuřeného drakobijce..v roztomilém maid oblečku. I tak jsem ho povalil pod sebe.
"Teda, teda, nějak vám to dnes nejde slečno. S takovou vás budu muset za vaše špatné služby potrestat," uculil jsem se na něj a pozoroval jeho naštvaný výraz, jak jsem mu držel ruce nad hlavou. Ale trest je trest.
Ozdobná stuha se teď perfektně hodila. Posadil jsem se, obrátil ho na bříško a vyhrnul mu sukénku.
Rozpřáhl jsem se a pleskl ho přes jednu půlku drobného zadečku. Celý se napnul a zaúpěl.


"Kde je tvá omluva?" zeptal jsem se ihned a hned ho očastoval další ranou. Jenže on držel, i když měl zadeček celý rudý. "Že bys snad chtěl být potrestán?" zavrněl jsem a strčil mu prst do pusinky. Překvapeně vyhrkl, ale nedával jsem mu moc na výběr, už tak jsem zašel příliš daleko. Otřel jsem se o jeho vstup, než jsem do něj pomalu zabořil celý prst. Byl úzkostlivě stáhlý a napjatý. I tak jsem ale zkoušel najít místečko, které by ho donutilo se uvolnil a poddat.
"Stále jsem neslyšel tvou omluvu..," poznamenal jsem a pomalu vměsnával dovnitř i druhý prst.
"O-Omlou-vám se," zahuhlal, ušklíbl jsem se, rozhodl jsem se ho ještě trápit, "Copak? Nějak jsem neslyšel Omlouvám se můj pane," zlomyslně jsem se ušklíbl.
Co si o sobě sakra myslí? Otočil jsem hlavu, jak jen mohl. "Perver-," chtěl jsem ho osočit, ale byl jsem přerušen v půlce slova svým vlastním zasténáním. Překvapeně jsem zamrkal a sledoval jeho rozšiřující úsměv. Co to má znamenat? Co se to se mnou děje? Proč mi je takové horko? Vůbec jsem nerozuměl nastálé situaci. Hlavu jsem opět sklonil, aby nemohl vidět můj výraz a zakousl se do stuhy, která poutala moje ruce.
Byl roztomilý, nemohl jsem se toho pocitu nabažit. "Hmm? Žádná omluva?" poznamenal jsem a vytáhl jsem z něj prsty. Ložnice byla daleko...ale nechtěl jsem mu na poprvé ublížit. Zvedl jsem ho a rychle přenesl do ložnice, kde jsem ho hodil na postel. Vypadal nádherně, napůl mimo a omámený vzrušením. Navíc jeho sukénka byla trochu zvláštně zvednutá. Sám jsem ale už byl na svém limitu, potřeboval jsem nutně uvolnění.
Olízl jsem si rty a již mi nic nebránilo, abych mého a jedině mého drakobijce pomiloval.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Azano Azano | Web | 3. dubna 2016 v 8:08 | Reagovat

Jů ^^ Budu si asi muset dohledat první část, abych si zopakovala o co šlo v té první :D  :D

2 Kameko Kameko | E-mail | 10. dubna 2016 v 18:44 | Reagovat

Vážne...?! Tak dlho čakám na 2. časť a ty to stopneš v tom najlepšom?! :-| O_O  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama