Květen 2016

Antika | Kapitola 13 - Sfakterie

13. května 2016 v 10:00 | Nillin |  Antika
Zdravím, konečně tady máme 13. kapču. Tímto bych chtěla říct, že další kapitola bude poslendí, ale spíše už to můžete brát jako takový epilog, dovyprávění... a také možná takový otevřený konec s tím, že si sami budete moct domyslet, jak to celé třeba dál bylo. Nicméně jsem ráda, že se vám můj první větší vlastní projekt líbil. Děvku nepořítám, jelikož to byla vlastně fanfikce :)

Again Nillin's crap

6. května 2016 v 10:00 | Nillin |  Výkecy
Drahoušci, omlouvám se. Opět mi tu kapitolku nestihnu dodat v termínu, tudíž si říkám, že další projekt, až bude udělám tak, že ho nejdřív napíšu :D A až pak začnu zveřejňovat. Všechno to budu prokládat třeba jednorázovkami nebo trochu "prodlouženými" jednorázovkami, ale aby ten blog neležel ladem, když budu tvořit "veledíla". Stejně si polovina z vás říká, jaký hrozný srance to jsoum že? :D Když se mi to povede, tak by kapitola mohla být až v sobotu, když nebude energie, tak ji radši dotáhnu k dokonalosti až na příští pátek a rozepíšu si čtvrnáctou. Nevím proč, ale zdá se mi, že napsat jednu kapitolu za týden mi přijde těžší a těší, hlavně když třeba vůbec není chuť do psaní a žádný inspirace. Děkuji za pochopení, Nillin ;3
Jinak, kdo z vás byl nebo nebyl na Animefestu? Tenhle orčník měl sice slabší přednášky, ale atmosféra byla jako každý rok předtím dokonalá. A když jde člověk v cosplayi, tak se to jenom ještě víc "umocní" a snad mi příětí rok vyjde tne cosplay, kterým bych pilotně chtěla jít i na dráhu fail cosplayerky pro zábavu. Tady máte Prusko :D Původně jsem chtěla dát kawaii potato, ale...prostě... on.