Červen 2016

Bouře

24. června 2016 v 10:00 | Nillin |  Hetalia
Tak máme tady povídku na přání. Kamarádka mě poprosila a já vyhověla. Jsme v Hetalia Universe, nebo spíš pracuju zde s Hetalia postavami. Akorát to nebude na můj oblíbený germancest, jak by se dalo čekat, ale na jiný takový jakože incest /pokud se to tak dá nazývat/. Doufám, že se to Sofince bude líbit a nebude mě hejtovat :D
(HUps menší time skip. Dopsala jsem to včera 30. ve čtvrtek, ale uložilo se mi datum, kdy to mělo vyjít minulý týden, ale nepodařilo se mi to napsat xD)
Warning: 18+, omegaverse
Pairing: UsUk - Hetalia

Maturitní ples

10. června 2016 v 10:00 | Nillin |  Moje tvorba
Tak jsem tady s něčím oddychovějším :) Prázdniny se kvapem blíží, já mám konečně svoji první výplatu doma, která půjde samozřejmě zase rychle pryč :D Je tady kratší povídka, sepsala jsem ji za jeden den. Podle toho asi je taky ten děj docela naprd, i když spousta aoi povídek je klasicky totálně bez dějě a jde tam vlastně o velký nic.
Warning: +15

Craps

6. června 2016 v 17:00 | Nillin |  Výkecy
Vím, že je trapný dělat si reklamu. Hlavně když to ani není nijak úžasně propracovaný atd.. atd.. :D Ale tak kdo by chtěl v budoucnu vidět můj progress a lepší fotky (a mnoho verzí) Pruska a třeba tam má účet, tak můžete nakouknout na můj potato face a shit paruku. Člověk se někdy diví, že se to třeba líbí někomu jako je Hanzii... :D Samozřejmě nevím, jak moc frekventovaně budu psát o prázdninách, jelikož můj primární projekt bude brnění a opravdu bych ho chtěla mít super cool udělaný, abych příští rok mohla snad na AF konkurovat ostatním v cosplay soutěži a kdo ví.. třeba se i umístit. Samozřejmě se budu dál snažit psát, ale asi to bude s aktivitou horší než v roce 2015 už teď je moje aktivita díky škole na bodě mrazu a maturitní ročník bude ještě větší prdel.
Sou... kdyby se někdo chtěl zasmát - here ;3 Taky z toho můžete odhadovat, jak hrozně vypadám :D
Plz don't hate my uniform :D

Antika | Kapitola 14 - Konec

3. června 2016 v 10:00 | Nillin |  Antika
Vítejte ti, kdož sem zabloudíte. Po menší odmlce tady máme definitivní konec za Antikou. Blíží se nám konečně prázdniny a učitelé šílí, protože jsou to kreténi, co nechávají vše na poslední chvíli. Moje slohovka, kterou jsem odevzdávala dostala 1 a dlouhou poznámku: "Prosím, příště mě ušetři takových HRŮZ! Bylo to nechutné." Inu... nechtělo se mi nic psát a dala jsem jí fanfikci na Outlast s tím, že je to horor. (Kdyby si někdo chtěl přečíst, tak tady). Shodou okolností moje kamarádka taky odevzdávala slohovku a dostala pod ní titulek, že je to příliš morbidní :D. Užijte si poslední dílek Antiky, uvidím jak na tom budu s psaním. Konečně budu mít materiál na cosplay a... to sežere hodně času. I tak se budu snažit dodávat povídky. Jenom musí přijít spásná myšlenka, abyste nečekali moc dlouho. *grin* Samozřejmě můj další větší projekt bude zařazen opět do historie, ale víc toho asi neprozradím ;3. Enjoy.