Červenec 2016

Rodinná pouta | Kapitola 1 - Začátek

29. července 2016 v 10:00 | Nillin |  Rodinná pouta
Well, well, well, look who's there. :D Háh, tak ehm po delší řekněme nechtěné pauze jsem tady. Původně jsem chtěla začít psát jinou kapitolovku, taky ji rozepsanou mám, ale nakonec... jsem začala psát jinou. Mno tak uvidíme, jak se bude líbit. Tamta měla být zaměřená na druhou světovou, tahle je zase zaměřená incest v současnosti mezi vampýry. Takže taková menší fantasy sranda, who knows. So... nechávám tu první kapču a uvidím, jestli další pátek vyjde i druhá, jelikož mě čeká práce, práce a zase práce.(kurva práce a nikdo neokomentuje, že tam píšu hnusný chyby :D už jenom v popisku, no to je přesně díky brigádě, už to opravuju)

Shits

20. července 2016 v 10:00 | Nillin |  Výkecy
Nillin's trying so hard but... lenivá nálada nějak vítězí, tak aby se nezdálo, že jsem mrtvá a někde mě támhle někdo odstřelil ve Francii (jsem ráda, že jsem se tam podívala ještě před tímhle vším), tak si tady vymýšlím anketu, abych se případně nad sebou mohla zamyslet, nebo kolik lidí mě sem vlastně chodí navštěvovat :D. Nepočítám s tám, že by to byly tisíce návštěvníků za den, přece jenom kvalita povídek není taková jako u Amater, která mimochodem dva ze svých cyklů vydala i knižně a já oddaně čekám na jednu z knížek od ní, protože to prostě musím mít v knihovničce a prohlédnouut si ty krásné ilustrace od Milwy, protože její kresby jsou prostě do-ko-na-lé. Zním jak nějaká teleshopingová sračka, když jim tady nenápadně dělám reklamu co? :D Vlastně ani nic nemusím vymýšlet, protože tady ta anketa je od Yuu, so... Jdu si válet šunky dál a buď už konečně něco přibyde, nebo uvidíme. Snažím se konečně zase splácat nějaké to větší dílko, meh.

Enqi's Craps No...?

5. července 2016 v 19:30 | Nillin |  Výkecy
Hey guys ;3 Byla jsem požádaná, jestli bych mohla udělat nějaký názor/recenzi na jeden blogísek. Dalo by se říct, že tím i dělám reklamu. Přiznám se, že nepracuju na žádné povídce, i když pár nápadů jsem v hlavě měla, ale byla jsem prostě líná. A tak jsem se dala do čtení a čtení.

Myslím si, že za první zmínku by stála naše Azano (klikněte na nick,ta sice nechtěla recenzi, ale když už to dělám tak i pro ni :)) Píše pěkně, má dobré nápady a její blog má budoucnost. Píše dlouho a myslím si, že ještě dlouho bude, protože z toho, kdy si občas povídáme o nápadech, tak ona skutečně perlí, až jí člověk závidí, že nemá tolika věcí na mysli :D. Taky si pěkně hraje s grafikou, přestože její layout je myslím na přání. Určitě si zaslouží více pozornosti, i když mi přijde, že taky moc pozornosti nemám, hehe. Celkově blogy s yaoi tématikou jsou takové opomíjené. Pokud někdo z vás chce zažít opravdu nápaditý blog dlouholeté pisatelky, která je můzor ( a vzor mnoha ostatních) tak zde.
Rozhodně mějte oči nastražené, protože chci pracovat na další kapitolovce. Uvidíme, třeba vyrukuju brzy s nějakou jednorázovkou. Inu WoW a cosplay trošku zabírají čas.

A teď k děvčatům, které chtěly, abych ny jejich blog jukla (zde). Prve jsem to jenom zběžně prohlédla. Z prvního pohledu je jasné, že jedna autorka umí hezky kreslit a myslím si, že když to bude dál rozvíjet, tak se nakonec její malířství bude prát s literárním nadáním :D. Alespoň tak jsem to měla já a proto se s kamarádkou skvěle doplňujeme, že ona krásně kreslí a já píšu nesmysly. Dále to vypadá, že blog začal celkem nedávno a proto doufám, že nebude nijak chřadnout aktivitou jako třeba tady u mě, ale tak já aspoň mám výmluvu že? Haha. Keep in work guurls. Hlasovala jsme pro povídku na Alexe a Desmonda, ale no copy plz. :D

Taky si myslím, že jak u Azano, i u Crazy a rozhodně u mě potěší jakýkoliv komentář, přece jenom s tím, že o to má někdo zájem se rozhodně lépe píše ;).
Přiznám se, že já si nikdy nemyslela, že budu nějak spravovat blog a spíš jsem měla za to, že si budu psát povídky do šuplíčku, ale nějak mě Yuu přemluvila, abych sem dala svoji historicky první povídku, kterou jsem napsala před 3 lety.