Enqi's Craps No...?

5. července 2016 v 19:30 | Nillin |  Výkecy
Hey guys ;3 Byla jsem požádaná, jestli bych mohla udělat nějaký názor/recenzi na jeden blogísek. Dalo by se říct, že tím i dělám reklamu. Přiznám se, že nepracuju na žádné povídce, i když pár nápadů jsem v hlavě měla, ale byla jsem prostě líná. A tak jsem se dala do čtení a čtení.

Myslím si, že za první zmínku by stála naše Azano (klikněte na nick,ta sice nechtěla recenzi, ale když už to dělám tak i pro ni :)) Píše pěkně, má dobré nápady a její blog má budoucnost. Píše dlouho a myslím si, že ještě dlouho bude, protože z toho, kdy si občas povídáme o nápadech, tak ona skutečně perlí, až jí člověk závidí, že nemá tolika věcí na mysli :D. Taky si pěkně hraje s grafikou, přestože její layout je myslím na přání. Určitě si zaslouží více pozornosti, i když mi přijde, že taky moc pozornosti nemám, hehe. Celkově blogy s yaoi tématikou jsou takové opomíjené. Pokud někdo z vás chce zažít opravdu nápaditý blog dlouholeté pisatelky, která je můzor ( a vzor mnoha ostatních) tak zde.
Rozhodně mějte oči nastražené, protože chci pracovat na další kapitolovce. Uvidíme, třeba vyrukuju brzy s nějakou jednorázovkou. Inu WoW a cosplay trošku zabírají čas.

A teď k děvčatům, které chtěly, abych ny jejich blog jukla (zde). Prve jsem to jenom zběžně prohlédla. Z prvního pohledu je jasné, že jedna autorka umí hezky kreslit a myslím si, že když to bude dál rozvíjet, tak se nakonec její malířství bude prát s literárním nadáním :D. Alespoň tak jsem to měla já a proto se s kamarádkou skvěle doplňujeme, že ona krásně kreslí a já píšu nesmysly. Dále to vypadá, že blog začal celkem nedávno a proto doufám, že nebude nijak chřadnout aktivitou jako třeba tady u mě, ale tak já aspoň mám výmluvu že? Haha. Keep in work guurls. Hlasovala jsme pro povídku na Alexe a Desmonda, ale no copy plz. :D

Taky si myslím, že jak u Azano, i u Crazy a rozhodně u mě potěší jakýkoliv komentář, přece jenom s tím, že o to má někdo zájem se rozhodně lépe píše ;).
Přiznám se, že já si nikdy nemyslela, že budu nějak spravovat blog a spíš jsem měla za to, že si budu psát povídky do šuplíčku, ale nějak mě Yuu přemluvila, abych sem dala svoji historicky první povídku, kterou jsem napsala před 3 lety.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Azano Azano | Web | 5. července 2016 v 19:56 | Reagovat

Aww :3 To je od tebe tak milé :3 OMG já dobře píšu a mám dobrý nápady? :O Ale v hlavě, ne napsaný :D XD

2 Enqila Enqila | Web | 5. července 2016 v 21:14 | Reagovat

Ano máš a máš je alespoň částečně sepsaný xD

3 Azano Azano | Web | 5. července 2016 v 22:56 | Reagovat

[2]: No částečně :D jak se to vezme hele :D Ale i tak děkuji :3 Já tvůj blog taky miluju :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama