Prosinec 2016

Vánoce v Gothamu nebo Metropolis...?

24. prosince 2016 v 10:00 | Nillin |  Ostatní ff
Ahoj, tak tady je vánoční fanfikce. Užijte si ji. Nebaví mě se rozepisovat, tak snad si domyslíte, co bylo nebo nebylo.
Pairing: Ultraman x Owlman
Warning: +18, násilí, hateship

Rodinná pouta | Kapitola 6 - Hádka

11. prosince 2016 v 10:00 | Nillin |  Rodinná pouta
Zdárek, nebudu se vykecávat. Jenom asi oznámím, že mje pravidelnost v pátky bude narušena. Budu to sem házet náhodně, když to prostě sepíšu. Překlepy mám vždycky, protože se to co nejrychleji snažím vydat. Tákže... děkuji za pozornost, třeba až se uklidní období vrátím se zase k pravidelným pátkům, ale to se dozvíte v příštích postech. Taky pomalu finishuju vánoční fanfikci, tak snad se někomu bude líbit. Je z DC univerzia.
Warning: 18+? idk jenom kvůli těm zeshora :D

Nillin's Crap...

1. prosince 2016 v 22:51 | Nillin |  Výkecy
Ahoj, jenom jsem chtěla říct pár slov, proč je vlastně tenhle blog neaktivní. Nebo spíše mi trvá, než něco sesmolím.Důležité je podotknout, že se snažím! Mám připravenou alespoň fanfikci k Vánocům, bohužel není na AC, takže to asi řadu z vás, co to čtete zklame. Dále bych řekla, že se mi poslední dobou píše těžko. Je pro mě těžké dát dohromady další kapitolu, když se moje denní rutina skládá ze psaní písemek, přípravy na maturitu a skládání cosplaye dohromady. Cosplay je opravdu velký žrout času, to mi věřte. Také mám vlastně za tři týdny přednášku o tomto koníčku a ráda bych na ní vystoupila alespoň v částečně prezentovatelné věci, tudíž opravdu většinu času vkládám do tvoření, momentálně malování a šití (pokud zrovna nehraju Hotsko, protože mám konečně master skin na Novu <3) Také bych chtěla apelovat na vás, abyste sami zkoušeli reagovat, nějak vyjádřili názor k čemkukoliv, co se vám nemusí/může líbit v mých povídkách, výkecech. Ono je také hrozně demotivující, když člověk píše a nikdo se skoro nevyjádří a to nemyslím pouze u mě, ale spousta lidí končí pak s psaním, že jim nikdo neřekne, co se jim možná líbilo/nelíbilo. Na druhou stranu, kdybych nebyla líná, třeba bych mohla mít blog v angličtině a bylo by to lepší? Nevím. Ale vzhledem k tomu, že mi přijde čeština bohatá a krásná, tak píšu jazykem, který umím, než poslouchat hnidopichy, že nic neumím. Ano :D Gramatické chyby se u mě také najdou, koneckonců jsem začala psát před 4 lety a moje gramatická uroveň byla jiná než teď. Díky za pozornost, držte mi palce a snad příští týden vyjde kapitola. Plus jsem zaměstnaný člověk, takže si musím odpracovat určité hodiny :D :)
(btw taky vím, že mám přepisy, případně blbě dané koncovky, protože jsem líná to kontrolovat, abych nezdržovala a někdo měl co číst)