Vánoce v Gothamu nebo Metropolis...?

24. prosince 2016 v 10:00 | Nillin |  Ostatní ff
Ahoj, tak tady je vánoční fanfikce. Užijte si ji. Nebaví mě se rozepisovat, tak snad si domyslíte, co bylo nebo nebylo.
Pairing: Ultraman x Owlman
Warning: +18, násilí, hateship


Stál u velkého stolu, které tvořilo celou stěnu a nabízelo mu výhled na světla v Metropolis. Jindy by byl ve svém sídle v Gothamu, ale od jistých událostí věděl, že už se tam nikdy nevrátí. Konečně sejmul z hlavy černou soví masku, poprvé za celý den a odložil ji na skleněný konferenční stolek. Znovu se zadíval na město ponořené do tmy. Metropolis působilo tak sklíčeně, když ve vánočním čase nebylo plné barev. Od té doby, co Ultraman převzal vládu nad zemí, tak nikdo nečekal, že by postavil mimo zákon Vánoce. On byl totiž novým Spasitelem. Na mužově stře řezané tváři se objevil zvrhlý úsměv. A že to byl zatraceně sexy Spasitel.
"Vítejte doma, pane." Ozval se za mužem v černém obleku stoický hlas, načež se černovlásek otočil, až se jeho do peří stylizovaný plášť rozvířil.
"Je všechno připravené, Alfrede?" Položil muž otázku a prohrábl si vlasy. Sluha v obleku pouze přikývl.
"Výtečně. Tak já se převléknu a můžeš začít nosit na stůl." Opětovné přikývnutí a lehká úklona, než se Alfred odebral do kuchyně.

Upravil si kravatu v zrcadle a ještě jednou se prohlédl. Ano, vypadal perfektně. Ostatně jako vždycky. Sám se na sebe usmál, než pomalu zamířil ven. Sešel z patra a prošel chodbou, kde zabočil do jídelny. Tam ho přivítala příjemná vůně skořice společně s nejistými úsměvy jeho manželky a dvou synů. Místnost byla vyzdobená vánočními dekoracemi. Na stole ležel adventní věnec se zapálenými všemi svíčkami. Všichni až na malého dvouletého chlapce si uvědomovali, že dělají něco zakázaného. I desetiletý Bruce a to zažil těch pár let, kdy Vánoce byly ještě povolené.
"Thomasi," oslovila svého muže hnědovláska, když k ní přistoupil, aby ji políbil.
"Nemusíš se bát." Avšak jeho klidná slova manželku nijak neukonejšila.
"Já vím, že chceš, aby děti měly krásné vzpomínky, ale…" Ztišila hlas a kradmo se rozhlédla. "…může tě zabít." Thomas se jenom pobaveně zasmál.
"Patřím mezi úzký kruh privilegovaných. Měla bys mi víc věřit." Batole na jejím klíně spokojeně žvatlalo a snažilo se mluvit, i když jej dospělí ignorovali. Natáhlo ruku k jedné svíčce, ale stáhlo ji zpět, když na něj matka zvýšila hlas. Bruce na mladšího pohlédl a vyplázl jazyk, zatímco se malý široce zazubil na bratrův vtipný obličej. Alfred pomalu naplnil celý stůl jídlem. Thomas ho kývnutím propustil a všichni se pomalu pustili do jídla. Malý Aaron za asistence matky.

Prstem se dotkl obrazovky a přiblížil si pohybem prstů od sebe ten jeho sebevědomý obličej s drzým úsměvem. Ten bastard zatraceně pokoušel jeho sebeovládaní! Tolik toužil ten jeho sebejistý úsměv smazat z tváře! Nejlépe mu ho servat i s obličejem, ale nemohl. Ovládl se, aby neprorazil ten drahý monitor rukou. Luthor by z toho pravděpodobně nebyl nadšený. Jemně si projel prsty vlasy, až si ulízl i svoji typickou vlnku podle, které ho všichni znali. Přežitek z doby, co býval ještě obyčejným než dostal druhou šanci. Rozhodl se pomoct lidem se svojí silou, ale k tomu potřebují pevnou ruku. Lidé jsou totiž jako děti a on je jejich novým bohem! Nikdo nebude uctívat jiného. Jeho znají a o něm vědí, že existuje! Měl chuť ten monitor znovu prorazit, když měl sen svůj posraný úsměv! Rudý plášť se mu zavlnil u nohou, když se prudce otočil, aby proměnil v prach něco jiného, než elektroniku. Dveře se rozpadly na prášek a malý kulatý robot okamžitě přijel a začal na nepořádku hodovat. Chvíli na tu neživou věc zíral, než mu do zorného pole někdo vstoupil. Pomalu tedy zvedl pohled a naštvaný výraz vyměnil za úsměv.
"Co ti zase kdo udělal?" Zeptala se černovláska s korunou Amazonek v černých dlouhých vlasech.
"Wayne ze mě má jenom prdel." Odpověděl a prohlížel si její ladné nohy. Od smrti jeho lásky, ji rychle nahradila… a zase měla na sobě vyzývavé oblečení!
"A proč jsi vůbec oblečená jako děvka?" Dianin výraz ztvrdl, přičemž si založila ruce na prsou.
"Můžu si nosit, co chci." Odvětila tvrdohlavě. Chtěla ho přijít utěšit a on se chová takhle. "Ale koukám, že ty to neoceníš." Tahle narážka už ho zase nastartovala.
"Zatímco ty se nemůžeš dočkat, až je roztáhneš nohy tomu křivákovi co? Nemysli si, že o vás nevím. Je ženatý." Viděl, jak se její ležérní uvolněný postoj změnil. Trefil se, i když si to jenom myslel.
"Och vážně? Žárlíš, že o mě mají zájem i jiní?" Jejich hašteření přerušil alarm.
"Tohle si ještě vyřídíme." Zasyčel nakonec, protože se musel věnovat se svým povinnostem absolutního vládce.

"Thomasi." Zamumlala hnědovláska sklíčeně další den, když se její manžel pokusil vplížit z ložnice potajmu. Už zase byl Owlman a ne Thomas Wayne jr. Neviděla, jak se tváří, protože maska mu zakrývala celý obličej, až na ústa.
"Byl jsem zavolán Ultramanem. Musím tam jít na tu stupidní poradu." Přešel k ní a sklonil se s úmyslem ji políbit, ale když viděl, jak sebou cukla, tak se opět odtáhl. Neměla ho ráda v tohle vybavení. Pro ni existoval pouze v obleku. Odfrkl si a beze slova se otočil, i když se mu snažila manželka omluvit, že to takhle nemyslela. Alespoň někdo bude tenhle den šťastný, napadlo ho, když slyšel cupitání nožiček svého prvorozeného na schodech. Vyklouzl z domu právě ve chvíli, když se ozvalo nadšené vyjeknutí Bruce. Sám se pro sebe ironicky usmál. Pojmenoval ho Bruce, protože ho snad hlodalo svědomí?

"Tommy! Co se to děje?!" Tahal ho za rukáv vyděšený malý chlapec, zatímco utíkali hluboko do města. Do centra. Za zády jim hořelo rodinné sídlo. Matku zabil policista, který zneužil své pravomoce a otce sebral. Někdo z ostatních musel založit oheň a teď tady zbyli jenom dva. Bruce ho tahal za rukáv a pořád se ptal a on začínal mít vztek. Štval ho, byl tak najednou otravný! Chytil Bruce za ramena.
"Nevím! Já nevím!" Křičel, až mladšího vyděsil. Nedokázal udržet chladnou hlavu. Ten pláč ho přiváděl k šílenství. Pevněji sevřel bratrova ramena a nepříčetně se mu díval do očí. On sám viděl skrze rudý opar.
"Drž hubu! Drž hubu!" Křičel, aniž by si všiml, že ho chytil za vlasy a obličejem mu několikrát praštil hlavou o zeď. Všude byla krev a Bruce už neplakal. Nebude brečet už nikdy více…
Pozoroval bratrovo mrtvé tělo a v tu chvíli zjistil, že necítí ani vinu. Nic necítil. Bylo mu jedno, že je sám. Nechal ho tam ležet s rozbitou hlavou a krví všude okolo něj. Nikdy ale nezapomněl.

Sevřel křečovitě volant svého auta. Proč nad tímhle přemýšlel? Zastavil auto před jednou z mnoha stejných budov a vystoupil. Člověk by čekal, že by se Ultraman roztahoval v nějaké vile, ale on přemýšlel pragmaticky a většinu času trávil nad zemí v kosmické věži, odkud řídil celý svět. Rozhlédl se okolo sebe. Ulice byly vylidněné jako vždycky. Nikdo se neodvažoval procházet po zákazu vycházení, pokud nebyl bezdomovec. Ale po poté obrovské tragédii tady byla spousta prázdných domů pro ty chudé nebožáky. Stoupal po schodech a nechával se unášet myšlenkami, tudíž si nevšiml, že vkročil do prázdné konferenční místnosti. Ucítil tvrdou ránu do břicha, přičemž se zhroutil, než ho chytil pod krkem. Natiskl ho jednoduchým pohybem ruky ke stěně.
"Rád mě provokuješ viď, Wayne?" Sykl naštvaně, načež se Owlman jenom uchechtl.
"Copak se stalo?" Zeptal se výsměšně.
"Porušuješ mé zákony a neustále! Ale s tímhle končíš, nebo to pro tebe neskončí dobře."
"Vyhrožuješ mi?"
"A co když jo?" Waynovi se zalesklo v očích, ale přes zrcadlová skla čoček v masce to nebylo vidět. Tvář mu prořízl ten jeho sebevědomý úsměv, který ho vždycky provázel.
"Nic s tím neuděláš. Jsem hlavní mozek Lordů." Odvětil s klidem, načež se sám Ultraman zašklebil. Kdyby mohl, tak ho na místě spálí, ale měl lepší nápad. Mohl ho totiž jenom lehce poškádlit, nemohl si dovolit ho zabít.

Už dávno věděl, že si bude muset pořídit nové vybavení, ovšem nečekal, že by mu jej několik měsíců před změnou zničil sám Ultraman. A že by mu to vadilo? Ach, těch pár milionů ho nebude nijak bolet. Hlasitě vydechl, když se na něj Ultramanovy vlhké rty přitiskly k těm jeho. Očekával, že ho potrestá, ale byla to záminka… To obrovské napětí mezi nimi jiskřilo, i když každý měl své ženy. Owlman měl rodinu a Ultraman skoro… Jeho ženu mu zabil Joker, proto musel nastolit svou vládu. Pevně sevřel Waynův bok. Stačilo by jenom lehce přitlačit a zlomil by mu pánev. Už od chvíle co se tenhle bastard postavil jeho příkazům, se ho snažil nějak dostat pod svou kontrolu. Chtěl mu dominovat a teď měl konečně jednu z mála možností, protože Wayne byl vždycky o krok před ním… Surově mu zatnul nehty do kůže na bocích. Byl šíleně vzrušený, Diana ho nerozpalovala tolik jako tenhle hajzl. Kéž by bylo víc světů, pak by dominoval všem jako je on. V každém jiném světě by byl on a Ultraman by mu vládnul!
"Hah…" Vydechl černovlásek, když se od něj tvrdé Clarkovy rty odtáhly. "Tak surový…" Vydechl s podtónem touhy. Už dávno neměl na sobě masku nebo plášť. Vybavení se mu válelo rozbité na podlaze, jak to z něj Ultraman strhával, ale on sám nezaostával pozadu. Nehty mu roztrhl elastické triko s velkým U uprostřed, až měl tři rudé pruhy podrážděné pokožky, jakmile se odhalila. Ultraman se na Wayna zuřivě usmál, až vycenil své překvapivě dokonale bílé zuby. Sjížděl ho pohled a bránil se tomu, aby ho sežehl na prach. Chtěl to udělat, ale nesměl. Pak by si totiž zničil hračku a bylo by mu to líto. Owlman nebyl nenahraditelný.
"Tolik jizev…" Zamlaskal nespokojeně Ultraman. "Diana jich má sotva polovinu, co ty."
"Dianě totiž za prdelí stojí jeden namachrovanej idiot." Zazubil se Wayne na Clarka, kterému se na krku objevila po jeho slovech žíla vzteku.
"Hraješ si s ohněm." Zavrčel, přičemž ho pevně sevřel dlaní u kořene.
"Já vím," Uchechtl se mladší z mužů a slastně zasyčel, sám natáhl ruku, aby se dotkl Ultramanova rozkroku. "Taky bys mohl změnit ten svůj trikot. Je pěkně přihřátý…"
"Drž už hubu." Ušklíbl se Clark a znovu ho surově políbil na ústa.

Tvář se mu zkřivila bolestí, když si ho starší černovlásek prudce bral. Divoce až skoro zvířecky přirážel do jeho nitra a on mu mohl jenom držet. Ne, že by se mu to nelíbilo… Přivřel blankytně modré oči a zaryl nehty do Ultramanových zad. Takový trest by si nechal i líbit. Prohnul se v zádech, kdy se společně se zasténáním zašklebil. "Vždycky jsi byl takový?" Rozhodl se ho provokovat, věděl, že má tak krátkou trpělivost… Sykl, jakmile ucítil kousnutí.
"Mohl bych ti zlámat všechny kosti v těle!" Vyletěl nasraný černovlásek a chytil Owlmana pod krkem. Ten se na něj jenom výsměšně usmíval a sám se snad proti jeho ruce trochu vybídl, aby cítil ten tlak na krk. Chraptivě zasténal, zatímco si ho muž přivlastňoval. Z očí začaly stékat slzy, jak se úmyslně víc škrtil a doháněl se tak k vrcholu. Svou manželku by o takovou zvrácenost rozhodně požádat nemohl… Vedl přece jenom dvojí život. Spořádaný otec rodiny a nyní… Nyní zvrhlý podvodník. Škubnul boky, když se do nich zaryly Clarkovy nehty. Cítil, že mu po kůži stéká něco vlhkého. Krev. Byl donucen otevřít oči a opětovat Ultramanovi jeho plamenný pohled. Oči staršího nebezpečně nabíraly tóny rudého odstínu. To nevěstilo nic dobrého, protože obvykle, kdo spatřil Ultramanův rudý pohled, už nikdy neviděl nic jiného.
"Opovaž se…" Vydechl Thomas možná lehce vyděšeně.
"Bojíš se smrti?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Azano Azano | Web | 24. prosince 2016 v 19:03 | Reagovat

DC není zrovna moje parketa, ale hezky se to čte :) Popravdě nemám ani ponětí, kdo je kdo a o koho jde a o co jde a bla, bla, bla :D Ale líbí se mi to :3

2 Enqila Enqila | 25. prosince 2016 v 13:30 | Reagovat

Tak v podstate je to Alternative Earth :) Kde se z Clarka stane zlej hajzl potom co mu Joker zabil tehotnou zenu a Owlman by se dalo hrube rict, ze je Batman ale konkretne je Brucuv starsi bratr

3 ShaylaKlqky ShaylaKlqky | E-mail | 12. října 2018 v 0:43 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama