Nillin's craps

12. března 2017 v 16:51 | Nillin |  Výkecy
Ahoj!
Moc se omlouvám za svou totální neaktivitu. Mám spoustu věcí a doufám, že se to napraví. Vy co jste tu se mnou trošku déle vítě, že takhle stagnuji poměrně často, ale tentokrát by to nebylo ani tolik krizí inspirace, jako spíše tím, co mne čeká. Jako ostatní na mě konečně dolehla škola a já se jí zkouším věnovat. Společně s tím jsem se více ponořila do tvoření kostýmů, což je sice můj koníček dá se říct už přes rok, ale první/druhý selfmade kostým přišel až v září minulého roku a nyní.
Jestli někdy nemáte, co dělat a chcete aspoň vědět, že opravdu nekecám, tak čas od času sdílím něco na svém instagramu :) Je asi jasné pod jakým nickem, tam jsem - @enqilasunstrider.
Pokusím se, co nejdříve vydat poslední kapitolu Roddinných pout, ale momentálně se snažím přečíst zbytek knih do povinné četby.
A jestli budete někdo na Animefestu a chtěli byste se nechat chvíli obtěžovat, tak neváhejte vyhledat a zastavit Teutonic Prusko. Jestli nás tam bude víc v tomhle kostýmu, tak jsem ten s tím ošklivě nepovedeným mečem ;D
Tak se zatím mějte ;3
Fotka uživatele Enqila Nillin Sunstrider.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama